Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SaSaZu Prague představuje zbrusu novou urban music noc

SaSaZu Prague představuje zbrusu novou urban music noc ve svém programu – De Luxe Nite! Kontroluj info k zahajovací párty 2. května!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
De Luxe Nite
sobota 2. května 2009 22:00
(konec +- neděle 3. května 2009 05:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Snad každý z nás již v poslední době zaslechl jméno SaSaZu, jméno zbrusu nového pražského klubu & restaurace, který se nachází v jednom z pavilonů holešovické tržnice (Bubenské nábřeží 306, Praha 6). Klub, který dělí od jeho oficiálního otevření pouze posledních pár dní (17.4. Paul Van Dyk) se řadí k nejlepším klubům na světě co se týče vybavení, servisu pro návštěvníky i programu. Kdo měl již možnost zavítat do SaSaZu Prague v jeho zkušebním provozu, dá nám jistě za pravdu. Kdo tu možnost ještě neměl, brzy mu dáme šanci my ;-)

Produkční agentura 360 Production (stojící mimo jiné za letním Hip Hop Jam festivalem, oblíbenými FX Bounce! klubovkami v Radosti FX či urban music portálem www.hip-hop.cz) dostala v SaSaZu Prague prostor pro konání zbrusu nové urban music noci s názvem De Luxe Nite!

De Luxe Nite! se bude v SaSaZu Prague konat vždy jednou měsíčně a velká zahajovací párty je naplánována na sobotu 2. května 2009 od 22h!

Na programu premiérové De Luxe Nite! ve zbrusu novém prostředí budou prvotřídní párty sety od předních domácích urban music deejay´s. SaSaZu Prague navštíví v sobotu 2. května DJ Jorgos (War Trak Posse/Vibe – Radio DJ, Praha), DJ Rawal (Black Out Show – Radio Spin, Praha) a DJ Kwé (FX Bounce! 360 Production, Praha). Zahraničními hosty premiérové De Luxe Nite! budou Nironic (USA) a crazy party duo DJ MAXXX & DJ KENNY D (Phlatline DJs, Germany). Videoprojekce bude mít ten večer pod palcem ostřílenej VJ Martin a již nyní se můžou všichni těšit na luxusní tématické videa, která k urban music neodmyslitelně patří. Navíc mohou návštěvníci premiérové De Luxe Nite! očekávat taneční vystoupení nejlepší domácí breakdance skupiny Pentifull Breakers Bboys a neopakovatelnou atmosféru De Luxe Nite! budou dotvářet sexy tanečnice.

Doraž v sobotu 2. května 2009 na premiérovou De Luxe Nite! do klubu SaSaZu Prague (www.sasazu.com), rozhodně nebudeš litovat!

Start premiérové De Luxe Nite! bude úderem 22:00 a vstup striktně od 18ti let. Více informací o De Luxe Nite! noci v pražském SaSaZu hledej na www.sasazu.com nebo www.hip-hop.cz
text: 360 Production
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 16. 4. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. SaSaZu Prague představuje zbrusu novou urban music noc . Vychytané.cz. [Online] 16. 4. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1881. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SaSaZu-Prague-predstavuje-zbrusu-novou-urban-music-noc-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:54