Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaké bylo policejní velikonoční pondělí

Nablito v álejích? Ne, na fasádě. Ale ne z chodníku. A nejen to :)
Přidat na Facebook
První případ narušování veřejného pořádku zaznamenali strážníci Městské policie Zlín hned po poledni. Při kontrole na ulici Podvesná pak zjistili provedenou dechovou zkouškou u 17letého mladíka ze Zlína 1,212 promile alkoholu v organizmu. Na dotaz, kde k alkoholu přišel odpověděl, že mu umožnila požití jeho teta. Tu teď bude čekat správní řízení a pokuta do výše 3.000,-Kč.

Krátce před 14tou hodinou musela hlídka MP Zlín na Padělky. Zde totiž obyvatelce domu někdo z bytu nad jejím, potřísnil okno a fasádu zvratky. Strážníci se proto spojili s 35letou nájemkyní bytu. Tato sdělila, že si do bytu pozvala menší společnost na oslavu velikonočních svátků. Podala jim alkohol a 23letému mladíkovi se udělalo nevolno. Situaci vyřešil vyzvracením z okna a při tomto došlo k potřísnění fasády a parapetu sousedky. Jelikož se všichni zúčastění dohodli na umytí oken a fasády, řešila hlídka událost prozatím domluvou. V případě nedodržení dohody však muži hrozí pokuta až do výše 15.000,-Kč.

Nezaplacené dluhy si přišel vyřešit po svém 35letý muž ze Zlína. Na jeho počínání, kdy na ulici Padělky házel kusy kamenů do oken jednoho z domů, upozornila Městskou policii Zlín krátce před 16tou hodinou jedna ze zdejších obyvatelek. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín. Tato dle popisu muže i s jeho dívčím doprovodem zastihla u splavu. Muž se ke svému jednání doznal s tím, že v domě bydlí nějaký mladík, který mu dluží peníze a proto mu rozbil okna.
Vzhledem k počtu oken a k poškození fasády, bude tak nyní záležet na výši škody. Dle ní bude výtečník podezřelým z přestupkového nebo trestního jednání.

A závěrem Velikonočního pondělí vyjížděli strážníci okrskového pracoviště Malenovice k požáru kontejneru. Krátce před půlnocí pak museli být k intenzitě požáru a k detonaci skleněných rozžhavených sklenic, přivoláni i hasiči. Tito pak po uhašení odstranili riziko dalšího vznícení. K hlídce se přihlásil i oznamovatel, který jako původního pozorovatele požáru označil svého psa – francouzského buldočka. Pes jej probudil hlasitým štěkotem a škrábáním na sklo okna, směřujícího k požáru. A tak si zcela jistě od svého pána zajistil nějakou dobrou odměnu.

Zdroj: TZ MP Zlín, Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 15. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Jaké bylo policejní velikonoční pondělí. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2009. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1873. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jake-bylo-policejni-velikonocni-pondeli
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:20