Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

House a rnb mejdlo Shake se blíží!

Po třech měsících je tady znovu úspěšná noc z dílny produkčního týmu TermX ve vsetínské Besedě. Čím bude zajímavá?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Shake
pátek 24. dubna 2009 21:00
(konec +- sobota 25. dubna 2009 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Koncept noci SHAKE spočívá hlavně v luxusní zábavě plné kvalitní hudby, doprovodných performací, příjemného prostředí s dekoracemi a když název SHAKE, tak nesmí chybět míchané koktejly za nejlepší ceny ve městě!

Večerem vás bude provázet Dj EDDIE, rezident pražského klubu Duplex, švýcarského klubu Music Park a naší vsetínské noci Shake. Eddie je známý oblibou ve funky house music. Jeho sety jsou plné energie a radosti. Do toho všeho skvělá technika mixu a jeho charizma = parádní mejdan !

Dj Eddie si pozval jako hosta dalšího borce a není to nikdo jiný než rezident přerovského luxusního klubu Magic Cafe, mistr ve skrečování a snad nejznámější RnB dj ze Severní moravy, DJ DANIELL. Daniell je miláček snad všech dívek a žen a jeho sety plné černošské muziky jsou naprosto úchvatné.

Jako jedna z mnoha vychytávek noci Shake je ta, že našim djům bude do hraní živě zpívat vokály známý zpěvák MATHEW RONON ! I tímto garantujeme prvotřídní hudební zážitek.

Za vsetínskou agenturu TermX production začne party zkušený a všestraný Dj FoX.

Samozřejmostí jsou monstrózní dekorace z TermX dílny, sličné go-go tanečnice, které nás navnadí na tanec, míchané koktejly za nejlepší ceny ve městě, CD mixy zdarma a pro majitele Golden Besedance karet uvítací drink !

Originální večírek s luxusní atmosférou - SHAKE proběhne ve Vsetínském Besedním Domě, diskotéce Besedance v pátek 24.dubna se startem ve 21 hodin.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 15. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. House a rnb mejdlo Shake se blíží!. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1872. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/House-a-rnb-mejdlo-Shake-se-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 20:01