Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

"Triko vod hoven"

Když psi, tak zásadně na ulici. Pak je z toho Ulice od hoven. Ale co takový "triko vod hoven"? Chcete ho? Můžete mít! Víc v článku!
Přidat na Facebook

V době, kdy je okolo nás tolik sraček, že by se z hoven dali stavět vesmírné rakety, vzniká nezávislý hudební label EVERYDAYS. Po
3 vydaných net releasech, které můžeš zkontrolovat a zadarmo stáhnout na odkazu, se jeden z interpretů pustil do výroby velice netradičního projektu. Tím interpretem je Mc Gey.

Ten ve spolupráci s Everydays posral pár bílých triček a výsledek zvaný TRIKO VOD HOVEN můžeš vidět zde.. Pokud chceš být vlastníkem tohoto bezva trika, není nic snažšího, než si ho objednat na fajn mailu label@everydays.eu. Tahle paráda tě vyjde i s dobírkou na 450 CZK.

Buď v pohodě a pamatuj "Hovno nepadá daleko od stromu.." To znamená, že ti odvážlivější si můžou vyrobit svůj vlastní originál. Buď opatrnej..

Pokud si myslíš, že umíš udělat lepší triko s lepším anebo alespoň se stejně dobrým nápadem, taky nám můžeš napsat mejla. Určitě se s tím bude dát něco udělat! ;)

EVERYDAYS PEOPLE

Zdroj: TZ Everydays Records
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 20. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. "Triko vod hoven". Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1866. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/_Triko-vod-hoven_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.053s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 19:26