Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Marley a já

Pes je (ne)přítelem člověka..
Přidat na Facebook
Marley není žádný super hafan, dokonce nemluví lidskou řečí a ani se pitomě nepitvoří. Je to obyčejný trhač, slintač, ojížděč i mazel. Příběh začíná jako životní linka některých jiných párů. John Grogan se zděsí, když jeho milovaná manželka Jenny pronese myšlenku o dětech. První co udělá je, že ji zacpe ústa roztomilým štěňátkem, které sotva váží šest kilo. Pár týdnech se změní v padesátikilového ďábla, který válcuje jeden pokoj za druhým a miluje manga :).

Marley je přesto miláček, který vám bude sympatický stejně jako jeho rodina, která se začne rozrůstat. John se bude potýkat s pracovní krizí, nebaví ho být sloupkařem, ale reportérem. V roli staršího a zkušenějšího je jeho šéf, který ho dál nutí psát srandovní sloupky o neposedném čoklovi. Tím si získá srdce mnoha čtenářů.

Na druhé straně má John, dobrého kamaráda, který mu našeptává samé rádoby špatnosti. Marley a já je prostě o dvou jedincích, kteří musejí procházet různými krizemi, jak vztahovými tak i pracovními. John a Jenny se přesto všechno milují a snaží se svůj život posouvat do pozitivní roviny. I když je u tuho občas hodně křiku a výčitek.

Úryvek: "A dog has no use for fancy cars, or big homes, or designer clothes. A waterlogged stick will do just fine. A dog doesn’t care if you’re rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart, and he’ll give you his. How many people can you say that about? How many people can make you feel rare, and pure, and special? How many people can make you feel...extraordinary?"

Nebojte se, že film bude příliš přesladký a že vás při každé scéně vás bude bít do hlavy neupřímný a laciný patos. Možná konec je trochu moc dramatický, ale tak, všechno jednou končí a něco začíná.

Marley & Me Official UK Trailer


Komedie / Rodinný / Romantický / Drama
USA, 2008, 120 min


Režie: David Frankel
Hrají: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Alan Arkin, Kathleen Turner, Eric Dane, Haley Bennett, Haley Hudson, Nathan Gamble
joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 10. 4. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. Marley a já. Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1853. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Marley-a-ja
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:22