Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Anketa DJs k Sonne Edition DA HOOL 1.část!

Skein připravil k mega párty Sonne Edition 7 (12.4.) tři anketní otázky pro známé djs pohybující se na české taneční scéně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition no. 7
neděle 12. dubna 2009 21:00
(konec +- pondělí 13. dubna 2009 05:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 5 x jeden vstup. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Názor na Da Hoola či Velikonoce se dozvíte od djs Craft, Efendy, Kaisersoze, Lucasch, Luis, Martini, Michael C, Mindhole, Orbith, Peter Pea, Štěpán Bruck.

Otázky


1. Co se ti vybaví když se řekne DJ Da Hool?
2. Máš radši komfortnější prostředí na party nebo underground?
3. Jak trávíš Velikonoce?

Craft:


1. Meet her at loveparade :)
2. Záleží jak kdy, někdy se cítím lépe v komfortnějším prostředí jindy zase underground, vždy záleží jací lidé mě obklopují.
3. Nejsem zastáncem těchto svátků, trávím je jako jakýkoliv jiný den v roce.


Efendy


1. Mé první návštěvy klubů a Loveparade...:) ... zlaté dobré časy...!
2. Mám rád komfortní underground...:)
3. Letos asi doma s rodinou...


Kaisersoze


1. Další jeho umělecký pseudonymy DJ Hooligan nebo Hooligan´s Experience a spolu s nimi energií natřískané kompilace z devadesátých let. Taky jeden záznam z frankfurtské akce Tunnel of Love a několik výborných desek, které jsem buď měl nebo stále ještě mám.
2. Prvořadý je zvuk, komfortní prostředí v případě luxusního zvuku není nutné.
3. Pracovně.


Lucasch


1. Vybaví se mi má raveová léta -17/18 let :-) Taky si vzpomenu na diskotéku Calypso v Šardicích, kde skladbou "Meet Her At The Loveparade" rozjížděli každou videodiskotéku.
2. Mám rád obojí. Cítím se undergroundově v komfortnějším prostředí a komfortně v undergroundovém prostředí, takže se to tak nějak vyvažuje :-)
3. Papám čokoládky a vajíčka. Letos stejně jako loni načnu Velikonoční pondělí právě na této nedělní akci s Da Hoolem :-) Takže na Velikonoce už i to pivo, vodku či slivovičku jak správný šohaj :-)


Luis


1. Mně se vybavuje spíše jeho předešlý nick Dj Hooligan. V 90tých letech byl můj veliký oblíbenec. Už proto, že dlouhou dobu skládal hudbu na nesmrtelné Amize 500. Taky jsem žrával jeho legendární Rave Masaccre CD kompilačky.
2. Pro mě vítězí většinou underground prostředí ale nebráním se i komfortnějšímu. Je to individuální.
3. Do svých 15-ti let jsem chodil mrskat se svýma dvěma bratranci a dostali jsme vždycky nejvíc vajíček:-) Většinou jsme je po sobě házeli a ten kdo dostal syrovým měl smůlu:-) V dnešní době už nechávám mrskáni na mladších a radši si pěkně pospím v klidu v posteli. Ale ženská část rodiny se vymrskání samozřejmě nevyhne.


Martini


1. Abych řekl pravdu, tak o tomhle djovi a producentovi jsem kromě jeho hymny k Loveparade nic nevěděl až do doby kdy mi přisel první info mejl, že vystoupí na dalším díle Sonne Edition a tak jsem trochu zabrousil na různé kanály a poslechl další jeho věci a je to v klidu !!!
2. Vše má něco do sebe:)
3. Klasickým způsobem a tentokrát mi to snad vyjde a přijedu zakalit za Váma:)


Michael C


1. Každopádně Meet Her At The Loveparade!
2. Hraji rád tam, kde je zábava a super atmosféra. Pokud je výbornej zvuk, tak jsem spokojen a nemusí být vybavení klubu drahý a luxusní.
3. V klidu doma nebo na party, pokud hraji. V podstatě je neslavím, ani jako malýho kluka mě moc Velikonoce nebavily. Jediná tradice, kterou dodržuju po celý rok, je pořádně "vyšukat" přítelkyni:).


Mindhole


1. Těžké stavy opilosti na dýzách v mých teenagerských letech.
2. Nejde o prostředí, jde o hudbu, prostředí je mi fuk, pokud je co pít, s kým se bavit a občas si kam sednout.
3. Snažím se přes velikonoce držet své vejce v bezpečí.


Orbith


1. Dj Hooligan, happy hardcore 93‘.
2. Jak kdy, ale většinou Underground.
3. Pokaždé hraním, už asi deset let, ale v pohodě, nestěžuji si.


Peter Pea


1. Da Hool = DJ Hooligan, rave star z mých mladých let :-). Ach, kde jen je těm kazetám konec... Vybavím si ještě, jak jsem se před 12 lety pokoušel remixovat jeho pecku Meet Her At The Loveparade, protože jsem ji musel poslouchat stále dokola a její nezapomenutelný motiv poznám i teď po první sekundě :).
2. Přiznám se, že na velké party mám raději underground, v tomto ohledu byly jedinečné např. Booomerangy v Bratislavě nebo brněnská Orion Hall ve slévárenské hale. "Komfort" obří megadiskotéky mi moc nesedí. Ale když se jedná o malou klubovku, uvítám luxusnější prostředí, kožené sedačky, super zvuk, vodka redbull, víšjak :).
3. Způsob trávení Velikonoc se u mě s ubíhajícími léty dost změnil. Kdysi jsem se samozřejmě účastnil víceméně organizovaného mrskání ženské populace výměnou za naturálie, později už se spíše jednalo o zmrskání (se). Několik posledních let jsem snad ani nezaznamenal, že Velikonoce právě probíhají, letos se možná vrátím ke kořenům a budu se
postit a rozjímat.


Stepan Bruck


1. Bora bora! A celkově tento styl hudby a klasický rave let devadesátých
2. Něco mezi. Třeba v "tělocvičně" jménem Fléda se cítím dobře. Něco podobného je i Kesselhaus v areálu Kulturbrauerei v Berlíně, kde jsem byl na Paul van Dykovi. Vyhovuje mi prostředí, kde to není přehnané světelnými efekty. Tak bych asi vyjádřil mou odpověď.
3. Jelikož pocházím z venkova, každý rok si upletu pomlázku a poctivě chodím "vyšukat" všechna děvčata ze vsi. Tak se u nás říká :-) No, postupem času jsem zlenivěl a teď už chodím vyšlehat pouze pár známých. Většinu jich vidím jednou za rok a to právě o Velikonocích, takže ideální čas probrat u vínka či slivovičky co se za ten rok zase stalo :-)

Ptal se Skein
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 6. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Anketa DJs k Sonne Edition DA HOOL 1.část!. Vychytané.cz. [Online] 6. 4. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1834. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Anketa-DJs-k-Sonne-Edition-DA-HOOL-1.cast!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:37