Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Paparoach se činí!

Kromě toho, že vydali album Metamorphosis, také oznámili jméno hosta pro červnový koncert v Roxy!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Papa Roach Live!
neděle 7. června 2009 18:00
(konec +- pondělí 8. června 2009 01:00)
Roxy
Praha (CZ)
Multi-platinová kalifornská pětice Papa Roach právě vydává u Universal Music své nejzásadnější album s názvem Metamorphosis, nespoutanou ostrou zemitou desku, která si nebere servítky. Současně oznámili jméno hosta, která se zůčastní jejich evropského turné, je jí americká kapela Buckcherry.

Buckcherry : bio


Americká rocková parta Buckcherry se vrací po úspěchu svého platinového alba „15,“ které bylo v Americe nominováno na cenu Grammy a obsahovalo hity jako „Crazy Bitch“ a „Sorry.“ Jejich novinka, kterou vyrážejí představit na světovém turné po boku Papa Roach, se jmenuje „Black Butterfly“ a je z ní cítit přesně ta dobrodružnost a sebejistota, kterou byste čekali od úspěšné kapely, co se stále touží zlepšovat.


„Po minulém albu šla laťka zase o kus nahoru,“ říká frontman Josh Todd. „Nad písničkami pro Black Butterfly jsme strávili víc času než kdykoliv předtím. Chtěli jsme si být jistí, že i tentokrát máme kvalitní materiál, protože ‘15‘ byla skvělá deska.“

Kytarista Keith Nelson dodává, že pro kapelu „bylo velkou výzvou, pokusit se vrátit se v myšlenkách do situace před třemi lety, kdy jsme chtěli dobýt svět a museli jsme udělat nejlepší desku našeho života. Přitom jsme se v těch podstatných věcech moc nezměnili. Pořád stojíme ve stejné zkušebně, pořád nahráváme na stejném místě. Jenom naše auta venku na parkovišti už vypadají o dost líp.“

Buckcherry nastartovali svou kariéru na sklonku minulého století s hity jako „Lit Up“ či „For the Movies.“ Roku 2002 se Josh Todd a Keith Nelson rozhodli pro delší přestávku, aby se poté dali dohromady s třemi novými hráči a nahráli nejdůležitější desku své kariéry. Tu si nejprve pánové financovali sami, než si jí všimlo vydavatelství Eleven Seven Music / Atlantic Records. Pak už jste slyšeli pecku „Crazy Bitch“ z každého rádia, internetového portálu a rockového klubu v Americe, v prodejích přes internet překonala hranici milionu downloadů a získala nominaci na Grammy v kategorii hard rock. Následná dlouhohrající deska „15“ překonala prodeje obou předchozích alb dohromady a dala světu další hitové skladby jako „Everything,“ „Next 2 You“ nebo „Broken Glass.“

Nyní jsou už Buckcherry zpět s novým albem a prohlašují, že na spontánním kolektivním procesu skládání hudby se nic nezměnilo. „Snažíme se nedostat se do bodu, kdy bychom se sami sebe ptali ‘Budou tohle hity? Jsou to dost dobré písničky?’ Jednoduše píšeme hudbu a začneme ji hrát, jakmile máme základ, s nímž se dá pracovat,“ říká Josh Todd.

Nové album „Black Butterfly“ je na světě a dobře jej reprezentuje už první singl „Too Drunk…,“ funky rock’n’rollová story odkazující na divoké mládí členů kapely. Všichni ale vědí, jak důležité je předvést novinky fanouškům v klubu. “Hraní na živo, to je pro nás naprostý základ,” podotýká Josh. “Vždycky jsme byli na naše koncerty hrdí a to nám dává skvělou startovní pozici. Když přijedeme do dalšího města, jsme odhodlaní dát lidem to, za co si zaplatili. Každý večer ze sebe dáváme maximum a to se nikdy nezmění.” Vy se o jeho slovech můžete přesvědčit na koncertě Papa Roach 7. června v Roxy, kde budou Buckcherry jejich hosty.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 690,- Kč + poplatky.

Více info na:

www.myspace.com/paparoach
www.paparoach.com
www.buckcherry.com
www.myspace.com/buckcherry
www.roxy.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.dsmacku.com
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 7. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Paparoach se činí!. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1832. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Paparoach-se-cini!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 21:01