Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Anketa DJs k Sonne Edition DA HOOL 2.část!

Ve druhé části ankety k mega párty Sonne Edition 7 (12.4.) pro vás máme další zajímavé odpovědi týkající se Da Hoola a blížících se Velikonoc. Tentokrát odpovídali Lucca, Crayzzeeeman, Jerry, K.i.f.l.i., Marcus Cooper, Michal Poliak, Nois, Paul Hubiss a Petr Kopčil aka Sunrise z projektu Monoriderz.
Přidat na Facebook

Otázky


1. Co se ti vybaví když se řekne DJ Da Hool?
2. Máš radši komfortnější prostředí na party nebo underground?
3. Jak trávíš Velikonoce?

Crayzzeeeman


1. Plešoun, který ho jsem poslouchal kdysi dávno v pravěku! Sice dost mainstream ale big respect!
2. Komfortní underground ;) tj. přiměřeně komfortní prostředí, dobrá společnost, dobrá hudba a zbořit se až underground :)))
3. WTF? To je taková ta trapnost s vejci a zajíčkama, kterou prodejci zneužívaj k tahání peněz z kapes nás rodičů, co? :))) A vlastně ta sadistická část je celkem good... Ani nevím kdy vlastně jsou... Poraď, kdyže to můžu legálně zřezat nějakou ženskou :))))


Jerry


1. Dj Hooligan mejdan z respirátorem a pořádnej rawe nášup.
2. Jak kdy někdy je nálada na pořádnej androš jindy snesu příjemný prostředí ale nesmí to být moc snobárna :D
3. Většinou je prospím, protože před Velikonocemi obvykle hraju a tento večer je vždycky náročný :D Ostatně letos opět.


K.i.f.l.i


1. Legenda z mých pubertálních let 2000-2002
2. Oboji záleží dle konceptu party pokud to spolu souvisí.
3. Pravdě podobně hraním, ale zatím nic jistého nemám. Den samo vyplní rodina, ale hlavně je to o den více k paření :-)).


Lucca


1. Vybaví se mi elektro, rave, techno a známé dj jméno
2. Mám ráda luxusní underground. Oceňuji čisté toalety, dobrý zvuk a zásobovanost barů.
3. Nechám se zbít, budu zdobit vajíčka a snad upeču i velikonočního beránka. Trochu si vyzdobím i byt velikonočními symboly.


Marcus Cooper


1. Loveparade v plné síle před 5-ti lety! :)
2. Co je komfort a co underground? To je subjektivní. Obecně mám rád akci, která je zajištěné kvalitně technicky a propagačně. A ve finále záleží na správných lidech-kluberech, aby atmosféra byla skvělá! :)
3. Nijak to neprožívám a vynechávám to. Obvykle je prospím, protože den před velikonočním pondělím hraji a tak to bude i letos. :)


Michal Poliak


1. Abych pravdu řekl tak nic:( Ale "Da" je předložka z latinského nebo italského jazyka tak by to mohla být nápověda:)
2. Je mi to celkem jedno. Spíše jde o to jestli se lidi přišli na akci bavit nebo "lakovat". To se hned pozná a podle toho je také zábava a atmosféra:) Undecovi lidi jsou určitě větší srdcaři a mám je pro to radši:)
3. Většinou si jich v poslední době ani nevšimnu, není na jejich oslavu moc čas. Až budou děti, určitě se můj postoj změní:)


Nois


1. Léto, dav rozpařených lidí, legendární melodie, moje pubertální léta... prostě Meet Her At The Love Parade!!!
2. Pro mě je důležitý především dobrý technický zázemí a aby lidi byli na stejné vlně. Jestli mě ve vipku čeká Dom Perignon ročník 52 nebo Starobrno Medium... to je mi fakt jedno:)
3. Jsem rád, že je volno, jinak ale Velikonoce doslova nenávidím:-7


Paul Hubiss


1. Loveparade, rave, léta mého mládí :)
2. Komfortní underground
3. Pozorováním potácejících se opilých trosek :) Né, vážně - velikonoce neřeším, je to pro mě den jako kterýkoliv jiný...


Petr Kopčil aka Sunrise


1. Potkali se u Kolína! Ne moment... na Loveparade :o))) Jasně, klasická elektronická záležitost z konce 90tých let, kterou jsme všichni zbožňovali a uznávali za mixem i na tanečním parketu.
2. Dnes je ještě něco underground? Pro mě je v roce 2009 termín underground špatně zorganizovaná party, se špatným zvukem a světly. Dnes termín undergroundová scéna není, každý chce být vidět, prodávat, hrát, vydávat... Scéna se u nás zformovala prostě do jiné podoby. Osobně potřebuji čistý a bezpečný klub, dobré a ne drahé pití, krásné holky kolem a zvuk který mi neutrhne uši, nebude uřvaný, přehulený, prostě bude vyvážený. Na záchodech se nebudu brodit sra@kami a barmanky budou mít okouzlující úsměv. Tak tohle chci :o)
Soutěžilo se o 5 x jeden vstup. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
3. Svátky Velikonoc neslavím tím, že bych chodil někam s proutkem a mydlil roštěnky, spíš si užívám čerstvý vzduch, sluníčko, které je ostré, ale ještě slabounké, všechno se začíná zelenat, lidi se víc usmívají a holky toho mají na sobě podezřele míň... Letos budu zavřený v nahrávacím studiu Sunteem records a točit nové věci s Akea pro Monoriderz a dodělávat remixy pro Eddie Sender a další domluvené interprety. Ať žije jaro!
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 7. 4. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Anketa DJs k Sonne Edition DA HOOL 2.část!. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1831. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Anketa-DJs-k-Sonne-Edition-DA-HOOL-2.cast!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.159s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 06:59