Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

AXE Instinct Party v Mecce

27.3. 09 proběhla v pražské Mecce premiérová klubová noc pod názvem AXE INSTINCT PARTY, na níž bude v průběhu následujících dvou měsíců navazovat 11 stejnojmenných mejdanů po celé ČR.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
AXE Instinct Party
pátek 27. března 2009 21:00
(konec +- sobota 28. března 2009 04:00)
Mecca club
Praha (CZ)
Samotné akci předcházela prezentace nového pánského deospraye vůně kůže - AXE
INSTINCT, pod jehož záštitou a jménem se celá tour koná...

Průběhem akce provázel moderátor TV Óčko Jakub Kuba a své role se zhostil opravdu zkušeně.

Na akci nemohla chybět především Hanka Mašlíková, která se stala tváří AXE pro rok 2009. Představila se na originální AXE INSTINCT - KENVELO fashion show, na jejíž choreografii spolupracoval Sámer Issa.

Nejznámější a nejúspěšnější DJka Lucca, jejíž jméno bude se zmíněnou tour často skloňováno, samozřejmě nemohla chybět ani v Mecce, kde rozhicovala dav svým nesporným a unikátním djským umem. Djskou show okořeněnou sobě vlastním sexapealem poté předvedla maďarská ex-playmate DJane Flower, která měla v Čechách svou premiéru a při té příležitosti představila i nový videoklip " Hoď se do kůže! "

Další kvalitní hudební program pojistil pravidelný páteční MECCAMIX, jenž měl tentokrát v rukou DJ Orbith, DJ Macio, DJ Looky a DJ Fcuk.

Zásadní součástí programu byla jedinečná laser show speciálně připravená pro tento večer.

Kromě klasického dusna řádně našlapaného klubu se prostorem linula vůně kůže charakteristická pro nový deospray. Nejeden z obdarovaných návštěvníků se totiž pustil do průzkumu víceúčelovosti a originálních hrátek s daným produktem. Kreativita a nápaditost neznala mezí. Do klubu se dostavil i Vilém Čok, dobře známý svým šílenstvím a dokonalou show na podiu nezklamal ani v civilu při hrátkách s AXE INSTINCT. Na akci se přišli pobavit i Sámer Issa, Sandra Nováková, Zuzana Belohorcová a 2 zástupci ALL X - Petr Dočkal a Lukáš Kantor .

Hodně crazy atmosféru AXE INSTINCT PARTY v Mecce podpořila "flirtovací hra" , která bude základním atributem programu i všech nadcházejících akcí . . .

V sexy oblečcích pobíhaly po klubu hostesky alá divoženky a vábily návštěvníky do své " jeskyně " - k účasti v soutěži.

Podstatou hry je, aby pánové zlákali k AXE INSTINCT hrací desce co nejvíce slečen a následně si dle pokynů na displayi společně "zaflirtovali". Dle úspěšnosti budou patřičně oceněni. Jako historicky první se do hry zapojili Sámer Issa s DJkou Luccou a z tohoto nevšedního spojení osobností se vyklubala opravdu hodně sexy ukázková scénka, jak by to mělo správně vypadat.

AXE INSTINCT PARTY v Mecce prostě nezklamala ani ty nejnáročnější fajnšmekry, kteří se chtějí na akci odvázat a řádně pobavit...

Výtečný hudební program, super světla, laser show, hodně dobrého pití, dárky pro všechny návštěvníky, zábavná flirtovací hra o hodnotné ceny, sexy holky alá divoženky, kam se podíváš, AXE INSTINCT KENVELO FASHION SHOW, známé osobnosti a vůně kůže všude kolem - tak to je AXE INSTINCT PARTY...

AXE INSTINCT PARTY pokračují 11.4. na Zámku Choltice a 14.4. v libereckém S Clubu.

Zdroj: TZ Blue Gekko, GAD
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 3. 4. 2009 17:10
Prachař, Štěpán. 2009. AXE Instinct Party v Mecce. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1822. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/AXE-Instinct-Party-v-Mecce
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:39