Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MISS PARTY 2009 představuje: DJs majkl & Andrée

Nesmíme si také nedovolit představit tuhle současnou dvojku zlínské hudební scény, která bude vystupovat také na MISS PARTY 2009 ve středu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS PARTY 2009
středa 1. dubna 2009 21:00
(konec +- čtvrtek 2. dubna 2009 05:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Soutěžilo se o jeden z lupenů na MISS PARTY 1. dubna 2009. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce

majkl DJ :: bio


Tenhle ten dnes již matador zlínské hudební scény, civilním jménem Michal GAJA, se začal věnovat DJingu v roce 1999 společně s kolegou Štěpánem Prachařem (tehdejší Kiss Publikum) a vytvořili dvojku známou pod zkratkou S/M DJs. Za téměř desetiletou kariéru procestoval kus republiky a zahrál si po boku projektů jako jsou 666, TaTu, Karma a dalších, neméně známých. Za posledních pět let se vypracoval na rezidentního DJ zlínského klubu MusicLand.

Pravidelně ho můžete potkávat na nejlepším housové mejdanu zlínska – Free Fly, kde hrává po boku zvučných DJský jmen: Marcus COOPER, Michael C, Jerry, Orbith, Bon Finix, Tripmain, Chris Sadler. Rozhodně nelze opomenout akci Fuck the School, kde si zahrál po boku DJ Black Jesus, DJane LuMichel, a dalších.

Když je nálada a dobrá party, dělá skvělou show s kolegou DJ Andrée.. Majkl DJ vs Andree více rukou na mixu, více přehrávačů, více zábavy. To je již osvědčená fráze pravidelných parties v MusicLandu.

Majkl v současné době pracuje na vlastním projektu pro začínající DJs, vytvořil a relizuje pro tyto účely vlastní party night Movin Outset, která zplodila již první talent.

http://www.idj.cz/majklDJ Andrée :: bio


DJ Andree aka Ondřej Škrabánek se věnuje hudbě již od svého raného mládí. Až roku 2004 se mu dostalo šance zahrát si po boku DJe majkla, se kterým dnes hrává na parties ve Zlíně a okolí. V posledních 2 letech se objevuje i na klubových akcích typu Free Fly, Fuck the School, Movin Outset a dalších. Věnuje se převážně stylu trance a progressive trance, ale ve svém repertoáru má i house a electro. Jak sám tvrdí: "Můj největší požitek z hraní je, když vidím jak si dav užívá hudbu, kterou hraji.". V poslední době se věnuje i vlastní produkci ve stylu trance.

Oblíbené labely: Armind, ASOT, Coldharbour, Anjunabeats, Doorn, Vandit a další.
Oblíbení DJs: Armin Van Buuren, Markus Schulz, Ferry Corsten, Above & Beyond, John O'Callaghan, Paul Van Dyk a další.

http://www.idj.cz/andree
nwt.cz | StarobrnenskaVS.cz | sublimace.com | kisspublikum.cz


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 30. 3. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. MISS PARTY 2009 představuje: DJs majkl & Andrée. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1801. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MISS-PARTY-2009-predstavuje:-DJs-majkl-&-Andree
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:49