Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PLAYA OSTRAVA - Speciál (Stodolní Edition)

Partička Play a její djové se v Musiclandu neobjeví poprvé. Už jste je mohli slyšet na akci Free Fly. Tentokrát se vrací uceleně a předvedou se ve speciální edici, tak jak se kalí na Stodolní v Ostravě!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Playa Stodolní
sobota 21. března 2009 21:00
(konec +- neděle 22. března 2009 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Společenství DJ´s s názvem PLAYA (www.playa.cz) bylo založeno v roce 2004 Martinem Klimánkem (Streed) a Romanem Krišem (Kangoora) za účelem spojení schopných DJs ze severu Moravy, kteří se shlédli v taneční hudbě. Hudebně jsou zaměření od house, přes electro až po techno. Nejde ale jen o pasivní účast, Playa vyvíjí také promotérské aktivity.
Jako jedna ze stěžejních je organizace stejnojmenné noci, která zaznamenala velký úspěch a nese sev duchu electro a progressive.Pomyslnou hvězdou zlínského večera bude Djka Lady Witch Orlové. Začínala lehkými rytmy Latino housu a Vocal housu. S kluky z Playa se mladá Lady dostala do havířovských klubů jako je Áčko a Stodola. A právě ve Stodole ji objevil i booking libimseti.cz Pod jejich křídly Lady objela spousty klubů jako například Duplex Most , Face to face Praha , Aréna Děčín , Jet Lovosice , Babylon Liberec , Fabric Ostrava , Nexo Teplice a jiné, kde její jméno spojovali s tóny Elektro housu.

Šéf Playa dj Streed se hudbě věnuje 15 let, nejdříve v rockové kapele a posléze jako DJ v předních ostravských diskotékách a klubech. Po roce 2000 ovšem natrvalo propadl taneční hudbě. Na sklonku roku 2005 se spojil s DJ Kangoorou, s kterým objíždí moravské cluby a pořádají party, jako je např. Christmas Party, nebo Playa Night. Zakládají booking & promotion crew Playa, která spojila nejlepší DJs ze severu Moravy a dostala je do těch nejlepších clubů. Streed hrál v clubech Fabric Ostrava, Roxy Praha, Duplex Praha, Perpetuum Brno, Velryba Zlín, Duplex Most, Insomnia Karviná, Studio54 Praha, Sírius/Sk, 4Planet/Sk, Ministry/Sk, Magic/Pl, Mannhatan/Pl a další.

Dalším z ostravské partičky je dj D´Safo, jenž vstoupil do Playa v roce 2006 a se svými nabitými sety se prezentuje v mnoha klubech.

Celkový line-up doplní resident Free Fly - domácí matador Marcus Cooper, jehož už netřeba představovat podrobněji.

Zdroj: Music-land.cz
majkl
(Michal Gaja)
sobota 21. 3. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. PLAYA OSTRAVA - Speciál (Stodolní Edition). Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2009. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1780. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PLAYA-OSTRAVA---Special-(Stodolni-Edition)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:06