Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kontroverzní rocker Marilyn Manson vystoupí v Brně

Americký provokatérský rocker Marilyn Manson bude 3. června se svou doprovodnou kapelou koncertovat na brněnském Velodromu.
Přidat na Facebook
Hudební sestava v čele s Marilynem Mansonem Brno navštíví v rámci celosvětového turné, na němž propaguje svou poslední desku The High End of Low. Kapela, která nese stejné jméno jako její fromtman, se v České republice naposledy objevila před dvěma lety. Zpěváka Marilyna Mansona na jevišti doprovodí kytarista Rob Holliday, baskytarista Twiggy Ramirez, klávesista Chris Vrenna a bubeník Ginger Fish.

Vstupenky na brněnský koncert Marilyna Mansona a jeho skupiny jsou už v předprodeji.

Frontman kapely Marilyn Manson se původně živil jako hudební novinář. Jeho pseudonym vznikl spojením jmen hollywoodské herečky Marilyn Monroe a legendárního masového vraha Charlese Mansona. Skupina vznikla v roce 1989 pod názvem Marylin Manson & The Spooky Kids, který byl později zkrácen do současné podoby. Písně Marilyna Mansona často doprovázejí šokující texty o násilí, sexu a smrti. Jeho koncerty vedle hudby nabízejí také bizarní vizuální podívanou, které dominuje zpěvák se svou neogotickou vizáží.

zdroj: mediafax
Fred
(Fred Durst)
středa 18. 3. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Kontroverzní rocker Marilyn Manson vystoupí v Brně. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1768. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kontroverzni-rocker-Marilyn-Manson-vystoupi-v-Brne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:07