Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chcete třeba vy místo v porotě MISS ACADEMIAČR 2009?

Pořadatelé tentokrát vymysleli novou věc - proč jedno místo v porotě nevydražit. Chcete? Začíná se na 500 CZK :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS ACADEMIA ČR 2009
středa 1. dubna 2009 20:00
(konec +- středa 1. dubna 2009 23:00)
Městské divadlo
Zlín (CZ)
Hodnotit 1. dubna deset krásných finalistek může také jeden zástupce z řad široké veřejnosti. Od 18. až do 25. března si totiž bude možno na webových stránkách www.aukro.cz místo v letošní porotě vydražit.

„Tato myšlenka nás napadla díky neustále omílaným poznámkám našich přátel, že by se role porotce v naší soutěži velmi rádi ujali. A tak jsme se rozhodli, že tuto možnost opravdu nabídneme. Vyvolávací cena je 500 korun,“ uvedla jedna z hlavních manažerek projektu Eva Bouchalová. Výherci aukce tedy připadnou všechny pravomoci a povinnosti, které jsou v soutěži běžné. Na bodové stupnici ohodnotí finalistky během disciplín a díky tomu rozhodne o jménech vítězek. Ty si tento rok jako výhru odnesou notebook, digitální fotoaparát, další drobnou elektroniku, seskok padákem, wellness pobyt a kontrakt na pět módních přehlídek. Nebudou však chybět ani poukazy na obuv, kosmetiku, šperky a šaty.

Deset studentek ze všech koutů České republiky se představí v rozhovoru, promenádě v plavkách i večerních šatech. Klasické volné disciplíny se však v tomto roce nikdo nedočká. „Místo ní budou muset dívky libovolným kreativním způsobem ztvárnit, jak si představují svou budoucnost po absolvování oboru, který nyní studují,“ popsala Bouchalová letošní novinku. Na galavečer, který proběhne 1. dubna od 20 hodin v Městském divadle Zlín, je však připraveno ještě více zajímavostí. Hlavním nosným prvkem je samotné téma, jímž je tentokrát zločin. Scénář bude obohacen o detektivní zápletku, tajemného moderátora a zajímavý program. Po jeho ukončení je i tentokrát připravena ještě oblíbená MISS PARTY ve zlínském MusicLandu. Hlavním bodem však zůstává volba „nej“ vysokoškolačky. Do udělení jednoho z titulů se může ještě stále zapojit celá široká veřejnost. Ta má až do 31. března na stránkách www.missacademia.cz možnost zvolit svou diváckou MISS ACADEMIA ČR 2009 ON-LINE a vyhrát díky tomu i jednu z cen od společnosti GoGEN.

„Momentálně realizační tým studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně samozřejmě připravuje podklady pro finále a druhé soustředění finalistek, které proběhne od 27. března do 2. dubna. Během něj budou probíhat nácviky choreografie, zkoušky šatů, obuvi, účesů, ale také různé odpočinkové aktivity,“ dodala na závěr Bouchalová.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 18. 3. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Chcete třeba vy místo v porotě MISS ACADEMIAČR 2009?. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1765. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chcete-treba-vy-misto-v-porote-MISS-ACADEMIACR-2009?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:16