Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Laurent Garnier v Roxy na ZENU!

Ano, sám mistr Laurent Garnier nás podělí již tuto sobotu 21.3 výjimečným hudebním “dvojákem”!!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ZEN s Laurentem Garnierem!!
sobota 21. března 2009 22:00
(konec +- neděle 22. března 2009 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Od 19h to bude koncert v Paláci Akropolis v rámci Tales of a kleptomaniac tour, a od 22h se otevřou dveře klubu Roxy, aby zde v rámci klubové noci ZEN nastoupil od jedné hodiny na hlavní stage a odehrál tříhodinový djský set. Vstupenky na obě vystoupení jsou k zakoupení v obvyklých předprodejích. Pokud se chystáte na obě akce, můžete uplatnit (po předložení vstupenky z Akropole) výhodnější vstupné do Roxy za 300czk.

Pamatujete na tenhle dneska už klasický klip? Tak Laurent Garnier, tento supermág taneční scény, nikdy nehraje stejný set ve stejný rok a ve stejné zemi. A teď si zaskočí hrát i do Prahy, a to dokonce 2x! Který jeho set bude lepší? V Akropoli nebo v Roxy? Uvidíme.Kdo? Co? Laurent Garnier?


Již před patnácti lety byl Laurent Garnier zásadní součástí hudební elektro scény. Jeho talent pro práci DJ, schopného dělat zázraky, ho okamžitě vystřelil do kategorie privilegovaných světových ikon. V současné době se kromě mixování obklopuje těmi nejlepšími umělci a pořádá neopakovatelné koncerty, kde sál již během první skladby změní v pohanský chrám plný magie a emocí…, tak to je magnetizér Laurent Garnier, výjimečný hudební talent. To je pouze viditelná část jeho práce. Mezi jeho další obrovský dar patří také umění komunikovat s lidmi. Umí nejen navodit atmosféru, ale i vytěžit privilegiované vztahy. Jeho videoklipy plné humoru a ironie dokazují, že v jeho přtomnosti se nelze nudit…

V roce 2006 vytvořil Duos Ephémeres pro Louvre - setkání elektronických hudebníků s filmy z počátku dvacátého století. Na scéně se k němu občas přidává jazzový pianista Bugge Wesseltoft, například během Montreux Jazz Festival. Laurent Garnier také napsal hudbu pro taneční představení Sade: Divadlo bláznů od Marie-Claude Pietragalla nebo Fire Sketch pro Angelin Preljocaj. Tyto spolupráce přinesly úspěch i u kritiků!

Po svém fantastickém pražském koncertě v roce 2007 se Laurent Garnier vrací se svým premiérovým koncertem Tales of Kleptomaniac, ze stejnojmenného a pravděpodobně nejlepšího alba celé své kariéry. Album vychází v květnu s pilotní skladbou "Gnanmankoudji".

S Laurentem Garnierem budou dále hrát: Scan X (elektronika), Benjamin Rippert (klávesy), Philippe Nadaud (saxofon), Philippe Anicaux (trombon, trumpeta).

„Tales of a kleptomanic je briliantní práce, která, jak titul napovídá představuje člověka, fanaticky spojeného s přirozeným vývojem hudby. L. Garnier je jako šéfkuchař, který uvaří jídlo, které si ještě nikdo neuměl představit. Tale of a Kleptomanic je budoucí klasika, pravděpodobně nejlepší práce Laurent Garniera. Blahopřeji mu a těším se na živá show roku 2009...“. Gilles Peterson (UK) - dj, majitel vydavatelství Acid Jazz Records, BBC, Radio 1 (UK).

21.3. 2009 – Palác Akropolis, koncert 19:30 – 22:00
Vstupenky: pokladna Paláce Akropolis + Ticketpro
Ceny do: 22/02 - 625czk + poplatky,
od : 23/2 do 17/3 - 675czk + poplatky
od 18/3 do 21/3 - 785czk + poplatky
Uvádí Move association a Francouzská Institut.
Informace a akreditace: change(at)movefestival.eu

21.3. 2009 – ROXY - ZEN, exkluzivní 3h. dj set 01:00 – 04:00
Vstupenky: Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal
Cena 350czk + poplatek (lze zakoupit do 20.3.), na místě vstup 450czk.
Pro majitele vstupenek z Akropole je vstup do Roxy na místě 300czk (po předložení platné vstupenky).
Uvádí Roxy Promotion ve spolupráci s Move association a Francouzským Institutem.
Informace a akreditace: marketing(at)roxy.cz

www.myspace.com/garnierlaurent
www.palacakropolis.cz
www.roxy.cz
www.moveasso.wordpress.com

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 17. 3. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Laurent Garnier v Roxy na ZENU!. Vychytané.cz. [Online] 17. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1760. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Laurent-Garnier-v-Roxy-na-ZENU!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:25