Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Čtyři možnosti hlasování do O2 DMA 08 tento víkend

Ano, přesně tak! Hned čtyři možnosti mají tento víkend fanoušci k tomu, aby podpořili své oblíbence přímo z párty. Tři z nich reprezentují oficiální O2 DMA Warm Upy a jedno O2 DMA Hlasovací místo. A kde že se to vše odehraje?
Přidat na Facebook

Roxy Rocks – pátek 13.3. - PH+, Plzeň


Třetí rok v řadě bude PH+ hostit Warm Up ankety O2 Dance Music Awards a tentokrát to bude v rámci oblíbené klubovky Roxy Rocks. Vedle rezidentů Marwina Shammy a T.T. Soulgangstera se za mixpult postaví oblíbený Dj Soundjet. Vstupné na párty bude zdarma, proto neváhejte a přijďte se pobavit.

Full Moon 02 – pátek 13.3. – Abaton, Praha


Nový klubový party festival Full Moon Party se příjemně rozjel prvním dílem a už se hlásí o slovo díl druhý.
Na hlavní Techno.cz stage zahraje 3 hodinový DJ set slavný Luke Slater, na druhé Poslouchej.net trance stage se představí věhlasný Richard Durand, též v 3 hodinovém setu. Vstupné začíná na skvělých 99 Kč!

Rehab – pátek 13.3. – Mecca, Praha


Jediná z těchto čtyř párty, která je označena jako O2 DMA Hlasovací místo a za možnost hlasovaní zde děkujeme jejím pořadatelům. Na tomto díle oblíbené „rehabilitační“ páty vystoupí indický Dj Scooty India. V lineupu ho doplní rezident Nesquik a Dj Jordy. Chybět nebudou žhavé sestřičky v nových kostýmech, nové originální dekorace, performance a VJ show, které jsou samozřejmostí! Vstupné začíná na 160 Kč.

Crystal – sobota 14.3. – Fabric, Ostrava


Jedna z nejoblíbenějších a nejstarších pravidelných klubových parties ve Fabricu Crystal je opět zde a opět s atraktivním line upem v čele s LayDee Jane, jejímž hostem večera bude slovenský top trance producent Kamil Polner, který je signován u světoznámého labelu Armada. Nebudou chybět další hudební jistoty Crystalu Martin Gredner, Ringo a díky pozitivním ohlasům minulého vystoupení Dejff. Premiéru ve Fabricu bude mít speciální quattro lasershow.

Na všech parties bude připraveno zázemí k hlasování a na oficiálních O2 DMA Warm Upech budeme rozdávat i dárečky od našich sponzorů.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 13. 3. 2009 10:00
Prachař, Štěpán. 2009. Čtyři možnosti hlasování do O2 DMA 08 tento víkend. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1754. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ctyri-moznosti-hlasovani-do-O2-DMA-08-tento-vikend
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 04:48