Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pamatujete na Papa Roach? Vystoupí v červnu v Praze!

Jméno jste určitě už někde slyšeli. Papa Roach. Tihle amíci se představí v pražské Roxy 7. června. Čtěte více!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Papa Roach Live!
neděle 7. června 2009 18:00
(konec +- pondělí 8. června 2009 01:00)
Roxy
Praha (CZ)
Nové album amerických Papa Roach nazvané „Metamorphosis“ je smělým voláním do zbraně. Multi-platinová kalifornská pětice, která už má na kontě i nominaci na cenu Grammy, právě vydává své nejzásadnější album, nespoutanou ostrou zemitou desku, která si nebere servítky.


Od svého náhlého vpádu na americkou kytarovou scénu v roce 2000 Papa Roach prodali celkem osm milionů desek a stali se pojmem na světovém hard-rockovém nebi. Jejich hity jako „Last Resort,“ „Forever,“ „Getting Away with Murder“ nebo „Scars“ všechny vstoupily do první desítky americké singlové hitparády za výrazné podpory rádií od východního pobřeží až do jejich rodné Kalifornie.

Zpěvák Jacoby Shaddix o novém albu říká: „Najdete tu poctivý hard-rockový mazec s přechody do punku a metalu. V nových věcech je plno groove a agresivity, jaké od nás znáte, ale je v nich i plno nového.“ Kytarista Jerry Horton dodává, že se „kapela tentokrát otevřela všemožným vlivům. Chtěli jsme prozkoumat všechna možná zákoutí hudby. Na albu je i trochu bluesu, trochu progrese, je to naše zatím nejrozmanitější deska.“

Po celou svou desetiletou kariéru zůstali Papa Roach věrni sobě i svým příznivcům. „Teď to na scéně vypadá úplně jinak, než když jsme začínali, ovšem naše odhodlání nás stále žene dopředu,“ říká Shaddix. Fanoušci mohli poprvé slyšet nový materiál z nahrávky „Metamorphosis“ během loňských koncertů Papa Roach na putovním festivalu kapely Motley Crüe a také na Youtube, kde se video k singlu „Hollywood Whore“ dočkalo ještě před oficiálním vydáním milionu diváků.

Papa Roach se dokázali vypracovat na jednu z nejlepších koncertních hard-rockových smeček, ať už hrají po boku Slipknot, Eminema, na hlavním pódiu Ozzfestu nebo v menším klubu. „Na koncertech se teprve dokážeme odvázat,“ říká Shaddix. „Poslechnout si desku je jedna věc, ale když přijdete na náš koncert, je to skoro jako rituální zážitek. Dokážeme přenést atmosféru klubu na velké pódium a i z malého klubu dokážeme pro lidi vytvořit arénu.“ Tu nejlepší příležitost přesvědčit se o pravdivosti jeho slov budete nyní mít i vy. Papa Roach se v rámci svého celosvětového turné na podporu desky „Metamorphosis“ zastaví také v Praze, a sice 7.6. 2009 v klubu Roxy.

Album Metamorphosis vydává v ČR v březnu Universal Music.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 690,- Kč + poplatky.

Více info na:
www.myspace.com/paparoach
www.paparoach.com
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.dsmacku.com
zdroj: www.roxy.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 14. 3. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Pamatujete na Papa Roach? Vystoupí v červnu v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 14. 3. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1744. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pamatujete-na-Papa-Roach?-Vystoupi-v-cervnu-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 12:59