Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majáles UTB 2009 - Old School

Nedělej Zagorku a přijď! Prostě musíte vidět to nejlepší z 80. a 90. let minulého století! Více v článku ;)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majáles UTB 2009 Old School
úterý 14. dubna 2009 13:00
(konec +- úterý 14. dubna 2009 19:00)
náměstí Míru
Zlín (CZ)
Velkolepý průvod masek, všechny scény naplněné k prasknutí, známí hudební interpreti a DJ‘s – to vše v jediném dni! Již sedmý ročník jedné z největších kulturních akcí Zlína vypukne 14. dubna 2009 a definitivně tak probere město ze zimního spánku.

Gramodesky, Tuzex, bony, džíny, mončičáci, igráčci, céčka, disidenti, zakázaná hudba i literatura ze západu - to byly ale časy. Tématem letošního Majáles je OLDSCHOOL. Tak vzdejme hold hrdinům této doby, těm kteří cinkali svazky klíčů a potají poslouchali Svobodnou Evropu!Každá z fakult Univerzity Tomáše Bati si zvolila svůj symbol 80. a 90.let, předmět, který se studentům vybaví ve vztahu k oboru jejich fakulty – igráček chemik skvěle zapadl do laboratoří Fakulty technologické a nesmrtelná panenka Barbie zastupuje Fakultu managementu a ekonomiky. Studenti Fakulty aplikované informatiky ocenili technickou vyspělost přenosné hry Nu Pagadi, zatímco Fakulta humanitních studií vsadili na roztomilý obličej mončičáka. Budoucí designéři i marketingoví specialisté si vybrali vzhledově i funkčně dokonalý přístroj – symbolem fakulty Multimediálních komunikací je tedy tranzistorák.

Vrcholem Majáles UTB 2009 bude již tradičně volba krále Majáles a pestrá hudební produkce.
Malou ochutnávkou z dramaturgické kuchyně realizačního týmu Majáles UTB 2009 jsou kapely Tata Bojs, Midi lidi, Southpaw a vynikající Nightwork v čele s mnoha známými osobnostmi z televizní obrazovky. Publikum na ICQ náměstí Míru stage bude bavit povedená moderátorská dvojice z pořadu Sabotáž – Vladimír a Tobi.

Pro milovníky oldies je určena Majáles Oldschool chillout stage v prostorách Loft 577.

Po setmění se můžete těšit na tradiční scénu v Gambrinus Golem klubu, v Musiclandu se rozezní tóny hip hopu a vskutku nevšední zážitek nabídne tzv. Psychostage na Štefánikové ulici. „Letošní Majáles UTB bude tak pestrý, jak jen studentský život může být. Kromě tradičních klubů a hlavní scény na náměstí nabídne i hudební lahůdku v podobě Psychostage, kde se představí velmi alternativní „psychohudba“ pro všechny fajnšmekry bez jakýchkoliv zábran. Milovníci D’n‘B a industriální atmosféry si také přijdou na své. Areál Svitu ovládne drumm and bassová Hrachovka stage. Doufáme, že Majáles UTB již tradičně uspokojí své početného publikum,“ uvedla Bára Černá, managerka projektu. „Majitelé vstupenek se mohou těšit na mnoho stylových soutěží o hodnotné ceny, které nám darovali partneři projektu,“ dodala managerka.

Majáles, tradiční oslavu jara a mládí, každoročně připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací a jak je již jejich zvykem – můžete se i letos těšit na spoustu překvapení, a to ještě před samotným Majáles!

Předprodej vstupenek bude zahájen poslední březnový týden v Informační centrum Zlín, Gambrinus Golem klubu a studentském klubu Loft 577. Ceny vstupenek jsou 100 Kč na jednu libovolnou scénu, 130 Kč na celý Majáles UTB 2009. Produkce na náměstí je již tradičně ZDARMA.

Zdroj: TZ Majáles UTB 2009, Veronika Langerová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 13. 3. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Majáles UTB 2009 - Old School. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1743. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-UTB-2009---Old-School
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:51