Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letošní Creamfields vsadilo na trance!

Festival Creamfields Central Europe (3-4.7.2009 letiště Břeclav) sice oznámí line up až v dubnu, ale pořadatelé potvrdili první dvě velká jména. Na Global stagei s kapacitou 7000 lidí se představí ikony světového tranceu – britské trio Above and Beyond a legendární německý tranceový dj a producent ATB.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Creamfields 2009
pátek 3. července 2009 21:00
(konec +- neděle 5. července 2009 21:00)
Airport Břeclav
Břeclav (CZ)
Jono Grant, Paavo Siljamaki a Tony McGuinness tvoří trio Above & Beyone, které patří již po několik let mezi to nejlepší na tranceové scéně. Jejich tracky patří do zlatého fondu trance music a není DJe, který by věci od tohoto slavného tria nehrál. Remixy pro Madonnu, Dido, Delerium nebo Britney Spears, singly Far From In Love, No One On Earth, Air For Life, Surrender, Good for Me, Can’t Sleep, Oceanic, Beaking Ties, album Tri-State, kompilace Anjunabeats, projekty Oceanlab, Tranquility Base a také především label Anjunabeats, který je jedním z nejrespektovanějších tranceových labelů. To vše je Above & Beoynd a to vše má na svědomí aktuálně nejžádanější DJské tranceové trio, které se nachází na 4. místě prestižního žebříčku DJ Mag.


Above & Beyone
Dalším z headlinerů kterého přivítáme na Global stagei bude tranceová megastar André Tanneberger známý jako ATB. Tento německý DJ a producent patří mezi světovou špičku již více jak 10 let. Do světa hudby pronikl pod projektem Sequential One a od roku 1998 začal produkovat právě pod přezdívkou ATB. Možná to bylo právě pro jeho originální styl, kombinující trance a dance s širokým spektrem dalších hudebních stylů. Vyhlazené, jemné melancholické melodie s klidnými odpočinkovými partiemi a charismatickými ženskými vokály jsou tím, na co jsou jeho fanoušci zvyklí a to je přesně to, co nám na tomto festivalu předvede. Singly jako 9PM (Till I Come), Feel Alive, Marrakech, Let you Go nebo třeba Believe in Me patří mezi ty největší skvosty jeho producentské kariéry. Své skladby mu pro předělání nabízeli třeba Michael Cretu z Enigmy, William Orbit nebo třeba Moby. To dělá z ATBho, který se aktuálně nachází na 25 místě žebříčku DJ Mag, jednoho z nejžádanějších producentů poslední doby.


ATB
Již teď je tedy jasné, na co festival Creamfields vsadil. Těšme se na světová jména a na to nejlepší z tranceu! Above & Beyond a ATB jsou toho jasným důkazem!

Předprodej na www.ticketpro.cz a v sítích www.ticketportal.sk a www.oeticket.at
majkl
(Michal Gaja)
pátek 13. 3. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. Letošní Creamfields vsadilo na trance!. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1742. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letosni-Creamfields-vsadilo-na-trance!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 15:11