Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bounce IT! special live již tuto sobotu

A máme tu opět další BOUNCE IT! Akce napumpované černošskou muzikou má pro vás rovnou dvě SPECIAL EDITION těchto black parties.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bounce It! Special Live
sobota 14. března 2009 21:00
(konec +- neděle 15. března 2009 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Tyhle akce si na seznam připisuje BOUNCE IT! team a těší se na plný klub, který se bude pohybovat v rytme hudby.

První „SPECIAL LIVE“ edice chce dodat tvým uším dávku kvalitní živé hudby! Příznivci rapu a zpěvu si určitě přijdou na své a podpoří svou účastí vycházející hvězdy našeho Zlínského kraje. A ptáš se kdo je těmi vycházejícími hvězdami? Tak já ti to teda prozradím!!! V první řadě je jí anglicky rapující B.HIGH ze Zlína, který se tu objevil z čista jasna a snaží se svým rapem oslovit publikum. Společně s ním vystoupí naše stálice a legenda českého hip hopu JAZZY z již bohužel zaniklého DeFuckTa. Dále to budou dva rapeři, kteří si nechávají říkat N.A.P.A. a jak už název prozrazuje přijedou k nám z nedalekých Napajedel. Ad a Ly se už nějakou dobu snaží prosadit a jedou striktně český rap. No a nakonec vystoupí čokoládová kráska, která se nebojí použít svůj hlas. Tahle slečna se jmenuje LŮ a chce vám pustit žilou dávku černošského R´n´B, mimo jiné doprovodí svými vokály kluky z N.A.P.A. Celým večerem vás budou provázet DJs z NFW crew – DJ LowMoney a DJ TomE a v rytmu CRUNKU vás povede DJ Nugget. Vstup je FREE takže neváhej a přijď zvednout ruku hore.

A dalším pokračování BOUNCE IT! s podnázvem FUNK EDITION, který tě čeká v Dubnu se můžeš těšit na nadupané a zkušené DJs. Připrav se na pořádnou show a na plný parket. Hlavním hostem večera totiž bude DJ Lowa, který je trojnásobným československým championem. Lowu doplní oba rezidenti těchto parties z NFW crew djs.

Tak neváhej a přijď se bavit s námi na tyhle vychytané akce!!!

Let´s go clubbin´ !

Fred
(Fred Durst)
pondělí 9. 3. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Bounce IT! special live již tuto sobotu. Vychytané.cz. [Online] 9. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1733. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bounce-IT!-special-live-jiz-tuto-sobotu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:57