Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejlepší snowboarďácký film roku 2008 dnes v kině Květen!

That’s It, That’s All posouvá hranice snowboardových filmů. Projekt je ukázkou nejlepšího od Travise Rice, jednoho z nejrespektovanějších jezdců světa, jiného a úžasného snowboardingu. Umožňuje jedinečný pohled na tento sport a život kolem něj prostřednictvím Travisova dobrodružství.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Film o snowboardingu: That's it That's all
čtvrtek 5. března 2009 19:30
(konec +- pátek 6. března 2009 02:30)
Kino Květen
Zlín Malenovice (CZ)
Film obsahuje dream-team line up, triky, které jste nikdy neviděli a bohatou dávku soundtracků. Podíváte se na snowboarding a záběry, které posouvají do dalšího levelu. Toto je snowboarding zobrazující naší planetu v tom nejlepším slova smyslu, s nejlepší kinematografií a akcí, kterou kdy snowboardový průmysl viděl. Přichází snowboardový film, který otevírá dveře všem možnostem. New Zealand, Valdez, B.C., Mnichov, Tokio, Jackson Hole a další… viděny v novém světle s akčností, která vás nechá v úžasu. Jak to udělali? Usilují o to přiblížit vás k ději, Hi Def, 35 mm, super 16 footage odpovídá na otázku proč Travis Rice a jeho přátelé prolévali krev, pot, slzy a duši do tak prosté věci jakou je snowboarding. Podívejte se! That’s it. That’s all.

“’That’s It, That’s All.’ je příběh o snowboardingu, který se odehrává na naší planetě,” vysvětluje Curt Morgan, prezident Brain Farm production. “Film je vizuálně úchvatným kouskem, který se přibližuje k širokému publiku kombinací toho nejprogresivnějšího snowboardingu a neuvěřitelnou přírodní krásou.„“That’s It, That’s All.” Posouvá laťku jak ve filmovém průmyslu, tak ve snowboardingu. Na nejlepší a nejprofesionálnější snowboarding, byla použita nejkvalitnější filmová technika. Dva roky, cestovali producenti Rice a Morgan po celém světě, aby našli podmínky, které by dokázaly vyjádřit podstatu snowboardingu tak, jak ji cítí. Hledání je přivedlo spolu s jezdci na místa, jakými jsou New Zealand, Japan, Germany, Canada, Valdez, AK, Jackson Hole, WY, Mammoth a CA. V této misi posunul Rice hranice ve snowboardingu a vymyslel několik nových triků.

“Filmu jsme dali vše, co bylo v našich lidských silách, řekl Travis Rice, snowboarder a spolumajitel Brain Farm. “Quiksilver a Red Bull vystupňovaly naši snahu, spojit nejlepší ježdění s nejlepší možnou filmovou technikou. Díky nim můžeme ukázat snowboarding v jiném světle.”

Obsahuje do této doby nejlepší záběry, které kdy byly zachyceny od „dream teamu“ Travis Rice, Mark Landvik, Nicolas Müller, Terje Hakonsen, Jeremy Jones, John Jackson, Pat Moore, Scotty Lago, Bryan Iguchi, Jake Blauvelt, Danny Kass a mnoho dalších.

Oficial teaser That’s It, That’s All.’

majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 5. 3. 2009 08:00
Gaja, Michal. 2009. Nejlepší snowboarďácký film roku 2008 dnes v kině Květen!. Vychytané.cz. [Online] 5. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1726. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejlepsi-snowboardacky-film-roku-2008-dnes-v-kine-Kveten!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.147s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:52