Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Boskovický Dj Typhone přijede na slováckou Sonne Edition

Sonne Edition, doufejme, že je na zlínsku vzkvétající taneční projekt, který nyní mílovými kroky jde již do sedmého vydání.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition no. 7
neděle 12. dubna 2009 21:00
(konec +- pondělí 13. dubna 2009 05:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Jak už bylo snad několikrát řečeno, přijede světová „rave ikona „ ze sousedního německa – Dj Da Hool. Nebude to jenom o něm ale také spoustě dalších účinkujících na dvou tanečních floorech. Jedno z nich si právě nyní blíže představíme, pojďme tedy na boskovického Dje Typhone omrknout.


Typhone (Boskovice)


progressive
http://www.djtyphone.com

Přemek Plch alias TyPhone se narodil v Boskovicích a už od mládí měl velmi silný vztah k hudbě. Elektronická hudba ho sice zasáhla až později, ale zato o to vice. Jako Dj se za gramofony poprvé veřejně postavil na jaře roku 2005 a už dva měsíce nato se objevil jako výherce konkurzu Rádia Student pro začínající dje na známém open-air festivalu Hradhouse. Svůj sound od začátku směřoval do stylů progressive trance a elektro, takže jeho sety jsou často barevné. Jak sám říká, držet se v jednou proudu je nuda.Po tomto smělém začátku se mu otevřela vrátka do spousty klubů po celé Moravě. Déle než rok byl spolu se Štěpánem Brückem (v té době ještě vystupující jako Stjopa) rezidentem klubové noci Welcome To Miami v klubu 7.Nebe v Brně. Svoje sety odehrál na několika prestižních klubovkách mapujících progressive, jako např. Progressive Zone v Brněnské Flédě nebo Evolution v Ostravském Fabriku. Nelze taky opomenout několik účastí na dnes velmi uznávané a populární party E-Motion (dříve Sound Of Ibiza). Na jaře roku 2006 dostal příležitost vystoupit i v rámci brněnské zastávky Lucca Tour a v červnu po boku Ronski Speeda na trance stagi brněnské halovky Apokalypsa – Gold Edition.

Po ukončení residentury v 7.Nebi se stal rezidentem nově vzniklého DD Clubu v Boskovicích a začal i s pořádáním vlastní klubové noci Dreams. Už od začátku nasadil na poměry Boskovicka těžký kalibr, když začal zvát českou špičku ve stylu trance a progressive, jako Laydee Jane, Michaela Buriana, Michaela C nebo Martina Grednera a tyto noci jsou dodnes považovány za nejlepší klubovky v historii “DéDéčka” a okresu Blansko. Však si ho díky tomu taky všimli v magazínu X-Mag a představili ho v článku jako jednoho z mladých talentů pro rok 2007. Samotný výčet následujících vystoupení by byl příliš dlouhý na tento článek, proto zmíním snad jen jeho pozici headlinera na openair festivalu TynglTangl v Bezměrově u Kroměříže v létě 2007, který na něj velmi zapůsobil svojí neobyčejnou atmosférou. Nový rok 2008 odstartoval svým setem na lednové E-Motion na Flédě, kde přebíral místo za mixpultem hned po Simonu Pattersonovi známému taky jako součást projektu Dogzilla, a toto vystoupení považuje zatím za dosavadní největší úspěch v kariéře.

Soutěžilo se o 5 x jeden vstup. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ve svých setech rád kombinuje zvuky různých stylů a tím vzniká vždy jedinečný zážitek pro posluchače. Těžko se to popisuje slovy, nejlépe uděláte, pokud přijdete na párty a přesvědčíte se na vlastní uši i oči. Bude vás čekat zážitek plný pozitivní energie, elektrizujících nájezdů, melodií ale i tvrdších beatů, které každému rozproudí krev v žilách. A než se potkáme v klubu, můžete si aspoň stáhnout a poslechnout některý z mnoha promo mixů.

Support to DJs:
Ronski Speed, Simon Patterson aka Dogzilla, Will Holland, Martin Roth, Mike Foyle , Marco V, Adam White , Snake Sedrick, Johnty Scruff, Michael Burian, Tomáš Haverlík, Martin Gredner, Michael C, Laydee Jane, Lucca, Michal Poliak, Pico, etc.

Clubs & Parties:
Fléda Brno - Emotion, Roxy Praha – Entrance, Fabric Ostrava – Evolution, Boby Centrum – Apokalypsa, Hradhouse Boskovice, 7.Nebe Brno – Sound Of Ibiza, Welcome To Miami (resident), DD club Boskovice – Dreams (resident), Bublifuk, Envelopa Olomouc – Bubbles, etc.

Download:
DJ Typhone - MAXXIMAL vol.2.
http://www.djtyphone.com/sety/TyPhone_-_Maxximal_vol.2_(promo_mix_January_2009).mp3
DJ Typhone - Maxximal (promo mix July 2008)
http://www.djtyphone.com/sety/TyPhone_-_Maxximal_(promo_mix_July2008).mp3
DJ Typhone - Roots (February 2008)
http://www.djtyphone.com/sety/TyPhone_-_Roots_(February_2008).mp3
DJ Typhone - Ready To Go - promo mix October 2007
http://www.djtyphone.com/sety/TyPhone_-_Ready_To_Go_(promo_mix_October_2007).mp3
DJ Typhone - May-Be (promo mix May 2007)
http://www.djtyphone.com/sety/TyPhone_-_May-Be_(promo_mix_may2007).mp3
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 6. 3. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Boskovický Dj Typhone přijede na slováckou Sonne Edition. Vychytané.cz. [Online] 6. 3. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1719. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Boskovicky-Dj-Typhone-prijede-na-slovackou-Sonne-Edition
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 05:47