Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První jména Hip Hop Kempu 2009! LADY SOVEREIGN + CZ/SK crew

Lístky na Hip Hop Kemp 2009 jsou již dávno v prodeji. A nyní ti přinášíme první jména z lineupu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2009
čtvrtek 20. srpna 2009 12:00
(konec +- neděle 23. srpna 2009 00:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Hip Hop Kemp 2009 neukazuje svým fanouškům záda. Hip Hop Kemp 2009 ukazuje prsa a hází do placu první potvrzená jména letošního lineupu. Hip Hop Kemp 2009 je hrdý na to, že jako první doveze do Čech střapatou Lady Sovereign z Anglie a už teď klidní nervozitu ohledně zásadní části zásadních hráčů domácích týmů: Vladimir 518, Kontrafakt, PIO Squad, Vec + Zverina, Indy & Wich, Moja Reč se jmenují první potvrzené domácí kapely.

Vlastně samé dobré zprávy. Největší trpaslík ve hře, přidrzlá, vtipná a energii chrlící Lady Sovereign je zpátky v plné síle. Místo slovního fotbalu s psycho terapeutem a nahánění vlastních démonů si poslední dobou krátila dlouhou chvíli ve studiu. Už výborné singly / videa “I Got You Dancing“ (především remixová verze alá Semothy Jones aneb všechno, co teď potřebujete poslouchat je drzý ženský rap a klávesy alá 80’s a přitom sledovat taneční figury alá Jacko a jeho parta zombies, je prostě lahůdka) a “So Human“ se samplem The Cure připomněli, na koho dávat bacha. A už na 7. Dubna přichystala SOV celou desku, nazvanou “Jigsaw“. Mix, co má na webu je důkazem, že hymnami “Random“ nebo “Love Me Or Hate Me“ to rozhodně neskončilo. Boty si možná kupuje v dětském koutku, ale v rapu by se téhle kousající první dámě evropského female rapu nepostavil ani Mike Tyson… Bál by se o uši. Mezi sukněmi na mikrofonu nemá konkurenci, dává rychle, dává pomalu, ale vždycky libově a VTIPNĚ. SOV o sobě říká, že je všechno, jen ne váš průměrný rapper. Čekejme tedy od ní nečekané, cokoliv, jen ne že bychom se první večer – ve čtvrtek 20.8. na Hip Hop Kempu nudili.

A protože nemyslíme jen na hosty, ale samozřejmě i na domácí, máme pro vás již teď první dávku domácího nej. Není to pochopitelně ještě ani zdaleka kompletní, ale pro představu jistě postačující. Jsou to ti, kdo loni vydali nejlepší desky nebo se na to chystají letos. Jsou to ti, co tady měsíc co měsíc na koncertních pódiích nejvíc diktují a nejvíc vás baví jak v Čechách, tak na Slovensku. Takže ještě jednou: Vladimir 518, Kontrafakt, PIO Squad, Vec + Zverina, Indy & Wich, Moja Reč. Jména co znáte a oni znají vás, jména, která nepotřebují představovat ani komentovat.

Hip Hop Kemp 2009 proběhne od čtvrtka 20. do soboty 22. Srpna ve Festival Parku v Hradci Králové a k těmto prvním jménům přibudou již velmi velmi brzy další. Zatím můžeš hádat, kdo to bude a těšit se, co přijde. Bude to velký a na tom si zažvejkej.

Předprodej v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz)


Lady Sovereign - "I Got You Dancing"
Lady Sovereign - "I Got You Dancing Semothy Jones Remix"Lady Sovereign - "So Human" videoLady Sovereign - "Random" videoLady Sovereign - "Love Me Or Hate Me" videoThe Streets featuring Kano, Donaeo, Lady Sovereign, Tinchy Stryder - "Fit But You Know It Remix" video


Fred
(Fred Durst)
pondělí 2. 3. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. První jména Hip Hop Kempu 2009! LADY SOVEREIGN + CZ/SK crew. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1716. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-jmena-Hip-Hop-Kempu-2009!-LADY-SOVEREIGN-+-CZ/SK-crew
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 04:56