Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

True Blood – Pravá krev

Upíři nás lákají po staletí…
Přidat na Facebook
HBO uvedl nový seriál s tajemným podtextem a s kapkou lechtivé svůdnosti. Jeho autorem je Alan Ball, který je například tvůrcem seriálu Odpočívej v pokoji a scénárista dráždivé Americké krásy. Teď teprve proběhla třetí epizoda, neprohloupíte, když si zapnete televizi, každé úterý v deset hodin večer.

Fantazijní příběh s prvky hororu, humoru i erotiky vás přišpendlí do sedačky. Pro větší gurmány můžu připojit přirovnáni k městečku Twin Peaks, určitě budou vědět. Japonští vědci vynalezli umělou krev, můžou upíři vyjít ze svých skrýši a ustat v popíjení lidské krve. Upíři jsou okamžitě přirovnáni k silným menšinám, které jsou pro některé lidi nechtěnými překážkami.

Bon Temps v Louisianě je malinkaté městečko, ve kterém se nestane, že byste splynuly s davem. Hlavní hrdinkou je servírka Sookie Stackhouseová, něžná dívka – žena, obdařena nadpřirozenou schopností. Dokáže v okamžiku vyslyšet, co vám právě běží hlavou. Okolím je tak trochu považovaná za neškodnou podivínku s podivnými náladami. Sookie bydlí u babičky, neboť v dětství přišla o oba rodiče.


Jednoho dne rozvíří nudnou atmosféru prašného večera, skutečný upír Bill Compton. Sookie začne nečekaně přitahovat. Charismatický krasavec však na rozdíl od ní pamatuje občanskou válku. Jakmile v kročí jednou nohou do města, spustí se série nechutných vražd, které vedou k nejrůznějším podezřením.

Nesmím opomenout na Jasona, bratra hlavní hrdinky, který nenechá žádnou sukni v chládku a libuje si v tak trochu podivných sexuálních praktikách. Na jednu stranu nenávidí upíry, ale na druhou stranu s nimi podvědomě sympatizuje. Další postavou je prostořeká černoška Tara, která nekonečně bojuje se svou matkou alkoholičkou a se svou nevymáchanou pusou.

Seriál je opravdu dráždivý a v některých momentech může být hodně surový, proto mě zaujal. Samozřejmě se nemusíte bát, že nebudou i zlý upíři. Tihle zlobivý jedinci si užívají hromadu sexu, lidských upířích prostitutů a neodolají čerstvé krvi, kašlou na nějakou toleranci a lidi si dávají nejraději po studenu s horkou krví


True Blood - Official Czech TrailerPokud jsem podnítila trošku vaší zvědavosti, nezapomeňte ve 22:00, každé úterý na HBO.
joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 2. 3. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. True Blood – Pravá krev. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1715. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/True-Blood-–-Prava-krev
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 13:28