Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V kategorii Občan bude dále rozhodovat veřejnost

Komise Ceny Salvator 2008 vybrala: tři nominovaní z každé kategorie postoupí ho hlasovacího kola.
Přidat na Facebook
Na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vybrala ve čtvrtek dopoledne komise Ceny Salvator 2008 tři nominované z každé kategorie, kteří postoupí do hlasovacího období. Veřejnost bude mít dále možnost rozhodovat o tom, kdo obdrží cenu kategorii Občan. V kategorii Dětská cena bude vybírat oceněného Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje a ve zbytku kategorií bude hlasovat nezávislá komise.

„Pro komisi nebylo vůbec lehké rozhodnout, který z nominovaných do hlasovacího kola postoupí. Celkově jsme obdrželi 46 nominací, což je opět více než v předchozích ročnících,“ říká manažerka projektu Petra Holáková, která byla jednou ze sedmi členů komise složené ze studentů a pedagogů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, které doplnil prof. Ing. Ignác Hoza, CSc., rektor univerzity.

Hlasovací období začíná 4. března a končí 27. března. Během této doby mohou lidé hlasovat pro tři vybrané nominované z kategorie Občan. Udělit hlas je možné prostřednictvím pohlednic umístěných v hlasovacích stojanech ve větších městech kraje, dále na stránkách www.cenasalvator.cz Popis příběhů tří nominovaných ve všech kategoriích, stejně jako všechny ostatní příběhy, budou uveřejněny na webu projektu.

Výsledky všech kategorií vyjma Dětské ceny budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru 16. dubna 2009. Dětská cena bude vyhlášena na Dni Salvatora, který je přístupný veřejnosti a na kterém představí svou práci složky integrovaného záchranného systému.

Nominované postupující do hlasovacího kola Ceny Salvator 2008 najdete na webu www.cenasalvator.cz

Zdroj: TZ CS Nela Mitrengová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 28. 2. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. V kategorii Občan bude dále rozhodovat veřejnost. Vychytané.cz. [Online] 28. 2. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1714. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-kategorii-Obcan-bude-dale-rozhodovat-verejnost
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 22:50