Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bolt – pes pro každý případ

Konečně animovaný film, u kterého se budete za břicho popadat…
Přidat na Facebook
Bolt je roztomilý hafan, který žije ve světě filmového průmyslu. Hraje hlavní hvězdu v akční show se svou paničkou, kde se z nemožných o život jdoucích situací dostává super štěkem a laserovým pohledem. Bohužel si opravdu myslí, že má super schopnosti i v běžném životě. A jak se říká, náhoda je svi.. Bolt se dostane z Hollywoodu do New York City, mezi obyčejné smrtelníky bez jakékoliv pomocí své drahé Penny.

Začíná mu cesta zpátky domů plná dobrodružství, pochopení a získávání nových přátel. Tak jako v ostatních animacích i tento má svoje praštěné hrdiny ve vedlejší roli, určitě jste nezapomněli na veverku z Doby ledové a nebo na bandu agentských tučňáků z Madagaskaru. (Příště si možná uděláme anketu, kdo je nejvíc funny). Tady jsou to holubi, s vypoulenýma očima a nečekanými vsuvkami do děje.

Jak je zvykem, čeští překladatelé anglického scénáře přizpůsobují hlášky filmu českému lidu. Tj. jak třeba Oslík ve Shrekovi pobíhá po lese, zastaví se a povídá: „A tohle křoví vypadá jako Halina Pavlovská.“ Anebo, potom co je Kocour v botách v lese poražen. Shrek: „Co s ním uděláme?“ Oslík: „Navrhuji, abychom ho vykastrovali! Nejsme Srstka s Kubišovou.“ V Boltovi se tedy pohybuje holub jménem Carda, hádejte třikrát, kdo ho dabuje :-).Dalšími hlavními hrdiny je číča Micka, která má tak trochu apatickou a pruderní povahu. Bolt ji musí trochu ubrat kyslík, aby mu dopomohla k návratu domů. Dále pak nesmím opomenout mého milovaného křečka Bivoje v umělohmotné kouli. Je to zapřísáhlý fanoušek psího hrdiny, Bolta sledoval s totálním nasazením a skoro bez dechu v telce. Takže okamžitě neváhá a přidá se k našim dvou mazlíčkům. Je to prostě, jak on sám říká, Božan. Hlavním Boltovým úkolem je smíření se s realitou, že nevlastní žádné nadstandardní vybavení a naučit se být „obyčejným psem.“

Studio Walt Disney pod taktovou Pixaru stvořila konečně koukatelnou věc, bez zbytečných emočních výlevů a fádních ponaučení o životě. Jde se rovnou na věc, bez zbytečných cavyků a srdceryvných dialogů.

Přijďte do Zlatého jablka na 3D podívanou, vyfasujete luxusní okuláre a po nasazení se můžete kochat neskutečně bombastickým obrazem. Holoubci mají skvěle vybarvené krčky, párkrát si pohladíte křečka či poškádlíte rozmrzelou kočičku. A ta travička na dosah ruky..hmm! No není to zajímavá nabídka?


Trailer k filmu BOLTAnimovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, 2008, 103 min


Režie: Chris Williams, Byron Howard
Hrají: John Travolta, Miley Cyrus, Malcolm McDowell, Chloe Moretz, Greg Germann, Nick Swardson, Nathan Greno, Diedrich Bader, Grey DeLisle

joslin
(Petra Hrabalová)
úterý 24. 2. 2009 08:00
Hrabalová, Petra. 2009. Bolt – pes pro každý případ. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2009. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1694. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bolt-–-pes-pro-kazdy-pripad
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:18