Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fuck the School v 7. nebi v Brně

Pomalu se blíží jedinečná RnB party, kterou Brno doposud nezažilo. Odehraje se v pátek 6.3.2009 od 20:00 v oblíbeném brněnském klubu 7.nebe, který naleznete v centu města na ulici Jánská 9.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Fuck the School
pátek 6. března 2009 21:00
(konec +- sobota 7. března 2009 04:00)
7. Nebe
Brno (CZ)
Pod názvem Fuck The School si můžete představit cokoli, ale půjde především o našlapanou party plnou těch největších hitů a perfektní zábavy. Za mixážní pult se v tuto speciální noc postaví londýnský DJ Black Jesus, osoba z nejpovolanějších. Kdo jiný Vám naservíruje takovou porci čistého RnB, než tento profesionální DJ z Anglie?

Pseudonym Black Jesus mu přiřadil respektovaný časopis All Stars UK Magazine. Má za sebou více než 10 let profi DJingu a produkce, která ho dovedla k vlastnímu labelu Soulcrew Music Factory, vlastní rádiové PA show na londýnské Vibe Radio Station. Black Jesus se narodil v Africe (Ghana), ve 12 letech se přestěhoval do Velké Británie do Londýna. Již v tomto brzkém věku se začal věnovat muzice a DJingu. Jako chlapec byl také členem taneční skupiny Gold Coast v západním Londýně. Spolupracuje se zajímavými umělci, mezi které patří George Michael (25Live Concert), Dante 7 (LA, California – tanečník a choreograf Justina Timberlake a Miss Elliot), Gus Bembery (LA, California – jeden z nejvíce celosvětově respektovaných hip-hop tanečních instruktorů), Panjabi MC, Vanila Ice, DJ Tomekk, Tim Westwood (MTV Base), Snap, Sámer Issa, Yemi AD a mnoha dalšími.

Za mixážním pultem mu bude sekundovat oblíbený houseový DJ Michal Pesina, který se představí v exkluzivním RnB setu, který se nebude opakovat. Michal je rezidentem klubu 7.nebe, dále také Duplexu Praha, Dance hall X-max v Karviné, Unicome v Teplicích, Dalmatinu v Olomouci a vystupuje v klubech po celé ČR. Tuto dvojici doplní oblíbený DJ Ivo Hilszek, známý především ze studentských večírků klubu 7.nebe, který celou party rozehraje a zakončí. Jak vidíte, je opravdu na co se těšit…

Aby toho nebylo málo, připravíme pro Vás i druhou taneční stage, která se ponese v rytmech house a electro-house. Tato stage bude také velmi kvalitně obsazená. Jako hlavní host vystoupí fenomenální zlínský DJ Marcus Cooper, kterého můžete znát z těch největších tanečních událostí. Doplňovat jej bude svým pojetím taneční hudby jeden z nejnadějnějších DJů brněnské scény DJ Duncan Grey.

Kromě kvalitní hudby jsou připravena i drobná překvapení a soutěže, prostě večírek jak má být.

Těšíme se na Vás 6.3. v klubu 7.nebe na RnB party Fuck The School…

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 24. 2. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Fuck the School v 7. nebi v Brně. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1693. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fuck-the-School-v-7.-nebi-v-Brne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.112.140
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 23:17