Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Macio & Mecca @ BunkrClub Vsetín

A je to tady! Již tento pátek nám hudbu pražské Meccy představí její rezident - DJ Macio! Soutěže a překvapení nebudou chybět..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Night´s Dream
pátek 20. února 2009 21:00
(konec +- sobota 21. února 2009 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o 5x2 vstupy ZDARMA na Night´s Dream v BunkrClubu Vsetín a CD DJe Macia!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Překvapení, dárečky, soutěže, speciality, Praha, nadšení, radost, super music, napětí, legrace.. Tohle přesně splňuje, v pořadí s číslem 2, rezidentní párty Night´s Dream @ BunkrClub!

BunkrClubu se, v čele s pořádajícím rezidentním DJem AMARINO, podařilo ulovit a má tu čest hostovat 20.2. jiného rezidenta a to samotné pražské Meccy – DJe MACIA – kterého doprovodí DJ D´Safo z moravského nebe těch nejlepších.

Nenechte si ujít jednu ze speciálních akcí, kde má každý šanci být vítězem!

Když už Mecca rezident, tak párty ve velkém stylu!

Jsou pro vás přichystány soutěže nejen o vstup na tuto akci, ale též o vaše jméno na guestlistu na akci SoundCream pořádanou právě v pražské Mecce! - stačí se jen podívat do sekce "SOUTĚŽE" a správně odpovědět!
Dále jsou tu promo CD se setem Good Bye M.I.M.I. DJe Macia a též promo CD DJe D´Safa, které můžete získat i přímo na párty-třeba hned u vstupného! Nebudou chybět Mecca magazíny a spousta dalších speciálů jako hvězdná dekorace klubu a akční ceny drinků i koktejlů.

Když už máme Mecca music přímo pod nosem, proč to neočuchnout.. :)
20.2.2009
BunkrClub Vsetín
ENTRY: 40,- do 23hod/ 50,- po 23hod
PRO PRVNÍCH 50 MÍCHANÝ DRINK ZDARMA!
INFO o DJs


DJ MACIO
Jeho sety jsou nápadité a energické, charakteristické svou různobarevností a plné překvapení..
www.djmacio.com , www.mecca.cz

Láska k hudbě byla u Macia zřejmá už od dětství, není proto překvapením, že se poprvé před publikem představil již ve svých 15-letech
V roce 2006 ovšem nastal onen zásadní zlom, kdy si ho do nového Plzeňského clubu PH+ vybral tamní manažer produkce Luboš Martínek aka Tall Boy Slim.
Po více než vřelém přijetí plzeňského publika na sebe pak již úspěch nedal dlouho čekat.
Již po necelém roce působení v tomto klubu mu byla nabídnuta vlastní rezidentní noc - CARNAVAL – ze které vytvořil díky své píli luxusní večírek a jednu z nejúspěšnějších párty roku 2006 v PH+.
Od léta 2007 se již Macio pravidelně objevuje za djdeckem ve vyhlášeném pražském clubu Mecca, kde kladné ohlasy publika nezůstaly bez povšimnutí managementu klubu . S nástupem září tedy přijal nabídku stát se oficiálním residentem tohoto prvotřídního klubu a startuje tím i svou další rezidenci - SOUNDCREAM.
Nedlouho poté přikyvuje na další nabídku oficiální rezidentní noci, v neméně luxusním prostředí pražského klubu Duplex.
Následkem toho se objevuje na stageích populárních českých festivalů Summer of Love 08, Mácháč 08, nebo třeba High Jump 07.

Díky těmto příležitostem měl tu čest hrát po boku hvězdných českých i zahraničních Djských jmen, jakými jsou: Eric Prydz, Ben Long, Tony Haze, Pete Doyle, Sydney, Neo, Tall Boy Slim, Loutka, Chris Sadler, Ivan M., T.T. Soulgangster, Michael Burian, Konrad, Kuba Soulcheck a dalších.

DJ D’SAFO
V jeho setech naleznete jak spoustu změn a gradací, tak i plynulé prolínání skladeb, které pak vytváří děj celého setu.
www.playa.cz , www.idj.cz/radekdj

V roce 2000 seznámil na diskotékách s taneční a housovou muzikou,když mu tato hudba přirostla k srdci začal se djjingu věnovat i ve svém volném čase. Soustředil se na tech-house a techno. Nacházel po klubech tu správnou atmosféru a nabíral dostatek energie dále pokračovat. V roce 2005 přešel z techna na progressive house. Má svůj osobitý a přesný styl mixování.
O rok později vstoupil do bookingu crew PLAYA,která za rok a půl svého působení spojila nejlepší DJ’s ze severu Moravy a dostala je do těch nejlepších clubů.
Od roku 2006 se pohyboval v clubech: Roxy Praha, Perpetuum Brno, 4Planet/Sk, Fabric Ostrava, atd..
Po boku DJ’s: Benassi Bros, Michael Burian, Chris Sadler, Jerry, Ladida, atd..

DJ AMARINO
Jeho sety se chlubí svou propracovaností a smělou taneční gradací.
www.idj.cz/djamarina , www.myspace.com/djamarino

S DJingem jako takovým začal v roce 2007 a nikde jinde než právě v klubu Bunkr ve Vsetíně. Za svou prozatím krátkou kariéru však nezahálel a již dnes se může pochlubit hraním po boku takových DJských es české taneční scény jako jsou např. Chris Sadler, Dj Neo, Bon Finix, Tripmain, Nuff, Michal Pěšina a dalších.
Svými promo mixy si získal již velmi početné publikum a měl možnost to dokázat i v prestižním klubu 7. Nebe v Brně, Roxy Clubu Třebíč, nebo na kvalitních radio eventech jako například Czech vs. Slovakia. Tím ale možnosti tohoto mladého DJe zdaleka nekončí..

DaDiKa
(Petra Daňková)
čtvrtek 19. 2. 2009 08:38
Daňková, Petra. 2009. DJ Macio & Mecca @ BunkrClub Vsetín. Vychytané.cz. [Online] 19. 2. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1689. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Macio-&-Mecca-@-BunkrClub-Vsetin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 07:03