Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Miss Rodez na WarmUpu Sonne Edition ve Veselí nad Moravou

Na začátku března, v sobotu 7. 3. 2009, máte možnost přijít na druhou zahřívací párty k slovácké párty - Sonne Edition, která se tentokráte uskuteční v klubu Royal ve Veselí nad Moravou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Warm Up Sonne Edition 7
sobota 7. března 2009 20:00
(konec +- neděle 8. března 2009 04:00)
Royal Club
Veselí nad Moravou (CZ)
Soutěžilo se o 5 x jeden vstup. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Na této klubovce zahrají hodonínský Paul Hubiss, uherskobrodští Jordy a Schýza, mladíček Scarpo a Beksy. Headlinerem této noci je slovenský dj - Miss Rodez. Pojďme si jej tedy blíže představit.

Miss Rodez (Carmage rec./Techno.sk/Mysthica, SK)
funny phunky pumping techno

Svůj premiérový set na gramofonech si odehrál v srpnu 2003 kdy otvíral na techno floor největší oslavy elektronické hudby na Slovensku - BeeFree. Od tohoto času se stal jeho součástí jako pravidelně hrající dj a od roku 2005 i jako techno-stage manager.

Při hraní z něho na všecky strany srší pozitivní energie a je vidět, že hraní samotné mu způsobuje velkou radost co se samozřejmě přenáší i do jeho setů a tak si po velmi krátkém čase za mixem dokáže získat lidi. Do srpna 2008 hrával nejen na Slovensku a v Čechách kde má za sebou odehrané sety v klubech od Břeclavského Blocku přes kluby v Brně, ostravský Fabric až po pražské Vertigo.

Ve druhé polovině roku 2006 rozšiřuje svoje promotérské aktivity a jako spoluorganizátor se zúčastňuje přímo na největšího mezinárodním, multižánrovým, hudebním-sportovním festivale na Slovensku - SummerBeach Rudava. Na základě této skutečnosti si jeho promotérské schopnosti všiml organizátor pro změnu největšího StreetFestu na Slovensku a taktéž mu nabídne spolupráci na premiérové zabezpečené Electronic stage-i, který následně zažil velký úspěch.

V lednu 2007 se stává členem Techno.sk crew čím zároveň rozšiřuje svoji djskou a promotérskou spolupráci s jeho zakladateli.

Srpen 2008 je pro Rodéza zlomový několikrát se dostává možnost hrát do Londýna na 4 stageovou megaparty kde se stává druhou hvězdou večera na techno stage-i po headlinerovi Chrisovi Liberatorovi a dokazuje, že není zadarmo důkazem je i nový double booking dohodnutý těsně po jeho odehraným setě.

Je organizátor a rezident akcie Mysthica v Malackách kde si zahráli: Toky, Boss, Benco, Breeth, Pico, BB Mike, Orbith, Lucca, Schimek, Veztax , Hifi Princess, Baltazar a jiní uznávaní domácí i zahraniční djs.

Mimo toho se věnuje i vlastní tvorbě. Jeho tracky se nachází na kompilácích 2cd BeeFree 04´ a vinyl Samopal records 002. V roce 2005 založil projekt Motching boys, kterou druhou polovici tvoří dj Sepromatiq. Už po jedno měsíční existenci se tomuto projektu dostavil úspěch. Vyhráli soutěž o remix na desku Eclectic, kterou vydal dj Jerry a vzápětí spolupracují s Djane Michaelou Salačovou na dalším remixu. V září 2008 vydává pod značkou Carmage rec. track The KTMFB

I když je hlavně techno dj, tak jej možnost od poloviny roku 2006 poslechnout v electro, progressive house setech.

Vždy chce hrát svobodný set, který nemá připravený. Všecko se to odvíjí od reakce publika. Vždy hraje jiný set. Stává se pravidlem, že nikdy nehraje pro sebe, ale vždy pro lidi, protože party je přece vždy o nich, ale hlavně pro nich.

Zahrál si na akcích po boku djs: Toky, Boss, Orbith, Jerry, Lucca, Tráva, BB Mike, Breeth, Schimek, Inigo Kenedy, Preach, Nito, Flappy, Ogi, Corvin Dalek, HiFi Princess, Ben Sims, Green Velvet, Thomas Shumacher, Veztax, Miss Innocent, Balthazar,Tedy B, Mario Ranieri, Frank Kvitta, Aton, Viper XXL, Cave, Umek, Filterheadz, O.B.I, Patrick DSP, DJ Rush, Marco Remus, Joakim Antoniadis aka Van Bass, Errol Dix, Julian Gas, Chris Liberator, Infected Mushroom, Psy Craft, Talamasca atd...

Začátek párty je plánován na klasickou 20.00 h se vstupem 80,-kč.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 21. 2. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Miss Rodez na WarmUpu Sonne Edition ve Veselí nad Moravou. Vychytané.cz. [Online] 21. 2. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1688. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Miss-Rodez-na-WarmUpu-Sonne-Edition-ve-Veseli-nad-Moravou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 12:13