Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Čeští muži jsou chytří a sexy

A ona ostatně taky. A možná víc než sexy :) Maďarská DJka Flower natáčela videoklip společně s naším známým českým moderátorem. Víc v článku!
Přidat na Facebook
Začátkem února bylo v jednom z vyhlášených hudebních klubů v Budapešti pořádně horko. Slavný režisér Geri Toth tu totiž natáčel videoklip maďarské sexy Djky jménem Flower, ex playmate, která se v současné době zdatně uplatňuje v oblasti taneční muziky.

Tato 25tiletá absolventka Mezinárodní Obchodní Akademie si jako svého partnera do klipu přizvala českého moderátora televizní stanice Óčko – Jakuba Kubu. „Čeští muži jsou chytří a nevšedně sexy! To byl hlavní důvod, proč jsem si za filmového partnera vybrala právě Čecha. Jakub byl dobrá volba a natáčení s ním jsem si skvěle užila“, říká DJ Flower.

Podtextem celého klipu je svádivý efekt vůně kůže, na které je DJ Flower naprosto závislá. Je dobře známo, že vůně v člověku dokážou vyvolat nejrůznější pocity, a přírodní charakter vůně kůže vzbuzuje touhu, základní instinkty a navíc je velmi erotický. Proto není divu, že se právě téma kůže stalo průvodní linkou nového klipu Djky Flower - pod názvem Instinct.

Už jste zvědaví? Tak vydržte do března. Objeví se i na českých televizních stanicích. Pokud budete chtít Djku zhlédnout v akci, přijďte 27.března do pražského klubu Mecca, kde bude mít českou premiéru! DJ Flower prostě musíte vidět!

Během dvou týdnů bychom mělí mít další informace o tomto klipu, počínaje fotkami až po klip samotný. Těšte se!Zdroj: TZ Blue Gekko, GAD
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 20. 2. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Čeští muži jsou chytří a sexy. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2009. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1686. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cesti-muzi-jsou-chytri-a-sexy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.231.21.105
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 14:23