Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zbývají poslední dny, kdy může nominovat hrdiny

Nominační období Ceny Salvator, která je udělována za záchranu života, zdraví nebo majetku, končí 23. února. Do té doby může veřejnost nominovat na www.cenasalvator.cz nebo využít pohlednice umístěné na stojanech Ceny Salvator. Vyplněné pohlednice je možné poslat poštou, nebo je vhodit do stojanu nejlépe do 22. února. Od 23. února totiž bude tým Ceny Salvator stojany vybírat, aby mohl začít ověřovat nominace.
Přidat na Facebook
Nominováni mohou být občané s bydlištěm nebo pracovištěm ve Zlínském kraji, případně organizace se sídlem nebo pobočkou v kraji za čin vykonaný v průběhu roku 2008. „Děkujeme všem, kteří již nominovali prostřednictvím formuláře na našich internetových stránkách. Nejprve však musíme zjistit, zda jsou platné a zda nominovaní se svou nominací souhlasí,“ říká Michaela Náplavová, která bude se svým týmem nominace ověřovat.

Právě pro potřebu ověření nominací nesmí scházet jméno a telefon navrhovatele a jméno nominovaného (případně název, jde-li o organizaci) a kategorie, ve které je člen integrovaného systému, občan nebo organizace nominována. „Je také nezbytné výstižně popsat čin, za který může být dotyčnému Cena Salvator udělena. Podle popisu činu se bude rozhodovat nestranná komise, která bude zasedat ve čtvrtek 26. února. Vybere z každé kategorie tři nominované, kteří postoupí do hlasovacího období Ceny Salvator,“ vysvětluje Michaela Náplavová.

Od 4. do 27. března zapojí tým Ceny Salvator i ty, kteří nemají koho nominovat. Mohou totiž rozhodnout o oceněném v kategorii Občan. Dětského vítěze zvolí Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje. Ve zbytku kategorií bude vybírat oceněné nezávislá komise. Výsledky budou vyhlášeny na slavnostním večeru 16. dubna.

Projekt je organizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 19. 2. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Zbývají poslední dny, kdy může nominovat hrdiny. Vychytané.cz. [Online] 19. 2. 2009. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1685. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zbyvaji-posledni-dny,-kdy-muze-nominovat-hrdiny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 21:18