Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Milan Šteindler a David Vávra se vrátí s pořadem Alles Gute!

Herci Milan Šteindler a David Vávra natočili celkem 12 nových dílů z cyklu Alles Gute, který se bude vysílat na videoserveru Stream.
Přidat na Facebook
Celý projekt inicioval videoportál Stream, jehož představitelé chtěli navázat na úspěšnou televizní zábavu a zároveň uvést na internetu rozsáhlejší projekt, který osloví širokou veřejnost. Generální ředitel Streamu Miloš Petana na tiskové konferenci prozradil, že s nabídkou na oživení pořadu Alles Gute přišel z vlastní iniciativy. Poté nastínil stručný vývoj a historii tohoto projektu.

"My jsme nejdříve nechtěli vstupovat dvakrát do stejné řeky," prohlásil Milan Šteindler a jeho kolega David Vávra jej doplnil slovy: "Mně je to trapný navazovat na něco, co bylo. Proto jsem tak váhal." Oba hlavní představitelé nebyli z počátku příliš ochotní realizovat opět cyklus Alles Gute z 90. let, ale nakonec s nabídkou souhlasili.

Natáčení nové série Alles Gute probíhalo od začátku prosince v produkci společnosti Fishstone. Jednotlivé díly mají průměrnou stopáž 4 -8 minut.

Po obsahové stránce nebudou chybět rozmanité parodie na aktuální témata jako například na české předsednictví v Evropské unii, narážky na české politiky, na písně nebo televizní pořady. Do své výuky německého jazyka si Šteindler coby Karl a Vávra jako Egon pozvali několik hostů: Petra Čtvrtníčka, Roberta Nebřenského či skupinu Gipsy.cz, kterou údajně naučili "sudetský přízvuk".

Videoserver Stream si klade v otázkách divácké sledovanosti vysoké cíle a ambice. Miloš Petana se novinářům svěřil, že očekává sledovanost v řádu 100 tisíců a věří, že pořad osloví široké spektrum diváků. Pořad Alles Gute by podle něj měl upoutat pamětníky, ale i mladou generaci uživatelů internetu.

První díl se bude vysílat již tuto neděli a další pokračování se na Streamu objeví za 14 dní. Uvádění premiérových dílů však bude záviset na divácké sledovanosti: "Záleží na ohlasu. Režim nasazování nových dílů se bude řídit poptávkou uživatelů," vysvětlil Petana.


zdroj: mediafax
Fred
(Fred Durst)
středa 18. 2. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Milan Šteindler a David Vávra se vrátí s pořadem Alles Gute!. Vychytané.cz. [Online] 18. 2. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1684. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Milan-Steindler-a-David-Vavra-se-vrati-s-poradem-Alles-Gute!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.18.161
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 04:59