Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Chlapi, zůstaňte chlapy

Jsem žena, žena moderní, žena emancipovaná. Neupadám do rozpaků při hlasitě proneseném jadrném slově, neomdlévám při spatření nahého mužského těla ani nepropadám panice v případě pregnantního vyjádření touhy pánů, kteří se, posíleni několika pohárky alkoholu, vydali na lov večerní společnice.
Přidat na Facebook
Tohle všechno zvládám bez ruměnce, s přehledem a bráním se s úsměvem. Jsou však okamžiky, kdy můj klid zmizí do daleka a úsměv zmrzne na rtech. Jak se mám postavit k výrazně nasprejovanému nápisu na jedné panelákové zdi:

HOLKY, PŮJČÍM VÁM ROBERTKA, SÁM NEMŮŽU!?

Jde o pouhou hloupou recesi? Pubertální výkřik? Nebo snad o perverzní nabídku? V dobách mého mládí se obvykle impotence skrývala a ne veřejně inzerovala a ještě spojená s nabídkou jiné aktivity. Nevím, zda některá dívka šanci využila, ale ptám se sama sebe, co si počnu jako vyznavačka nenáhražkového sexu v případě, že se z mužských stanou dealeři sexuálních pomůcek a přestanou být chlapy. Moje představy se rozbíhají ještě dál. Co když na jiné domovní zdi bude jiná annonce. Například – Nesouložím, soulož sama! – nebo – Co si můžeš udělat sama, nechtěj po mužích! Že bych nebyla tak moderní a emancipovaná, jak jsem předeslala? Vždyť já žiju stále v domnění, že muž je na světě i proto, aby mi dělala pomyšlení a nikdy mne nenapadlo, že po něm chci něco, co by se dalo zařídit i bez něho.

Tak se Vám všem, pánové, omlouvám jménem svým i mně podobných za naše nemoderní přístupy v oblasti sexu a erotiky. Omlouvám se za to, že vás občas přimějeme k činnostem pro vás možná nedůležitým a opomnění možným. Slibuji, že se zamyslím sama nad sebou, nedokážu ale slíbit "natvrdo", že se umravním ve svých požadavcích. Stále totiž považuji párové konání za normální a alespoň u mne potěšení vzbuzující. Doufám jen, že u mnou zvoleného partnera budou pocity adekvátní a že mne nepotká, abych - ve vlahých chvilkách navozujících příjemné očekávání - byla někdo zchlazena upozorněním, že vlastní snaha je zárukou úspěšného díla.

A na závěr prosím vás, muži, zůstaňte chlapi, nenechte se zmást tím, že česká žena zvládne mnohé sama. Myslete i na to, že lidstvo se přes všechny vymoženosti rozvinuté vědy rozmnožovalo, rozmnožuje a věřím, že i rozmnožovat bude hlavně tradiční metodou, kdy muž a žena jedno tělo jsou. Dopřávejte nám proto ty chvilky splynutí a nedopusťte svou prohru.

(.. a bude-li mi dovolen soukromý vzkaz mému partnerovi, pak dodávám: „Nevyměním Tě za robertka. Chci totiž cítit Tvůj dech, Tvé ruce, celé Tvoje tělo, Tvůj.. A za to Ti slibuji poskytnout všechno své, i okamžiky své slasti, kterou mi Ty dokážeš dát..!)

redakce - povolili jsme to ;)
oča
(Olga Čadilová)
středa 18. 10. 2006 08:00
Čadilová, Olga. 2006. Chlapi, zůstaňte chlapy. Vychytané.cz. [Online] 18. 10. 2006. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=164. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chlapi,-zustante-chlapy
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: neděle 3. července 2022 22:33