Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Indyho sólo deska a dnešní premiéra videoklipu Rockstar!

Wich už vydal album "Golden Touch". Teď je na řadě Indy. Právě teď premiéra klipu Indy a Clou : Rockstar!
Přidat na Facebook
Jeho parťák Wich vydal album "Golden Touch" a na české scéně loni vydal sólovku skoro každý, kdo v hip hopu něco znamená. Stejně tak se rozhodl i jeden z nejrespektovanějších rapperů, Indy.

Indy už shromažďuje materiál na svoje album delší dobu, ale teď konečně o svém počínání pořádně promluvil. Album vyjde na jaře tohoto roku. Deska bude obsahovat okolo 14 tracků, 7 bude od jiných producentů, ale zbytek bude po stránce beatů mít na starosti opět Wich. Na albu se jako hosté objeví většina známých českých jmen, z nových tváří asi pravděpodobně jenom Ektor, se kterým si ten Indy dost rozumí. Indy slibuje moderní zvuk a kvalitní synťáky.

Zároveň Indy také lehce nakousl, co se objeví na nové desce Indy & Wich. Krom toho, že i na tomto albu plánuje feat. s Ektorem, tak kluci chystají spolupráci s Raem s Clou. Ostatně o Clou si povíme teď.

Na kompilaci 20ers, kterou už jsme tu zmiňovali mnohokrát má právě Indy track, kde skupina Clou hostuje. Jak taková spolupráce funguje se dozvíte už 22.1., kdy bude mít tento track, respektive videoklip k němu premiéru. Půjde tedy již o druhé video z této kompilace.

Na album Indyho si ještě počkáme, na klip s Clou už jenom pár dní, samozřejmě hned, jak bude na světě vám ho přineseme i my, prozatím se podívejte na upoutávku na jejich společný hit "Rockstar", ve které vás Indy a Rae z Clou na tento klip zvou:Hit "Rockstar", který je nadčasový díky spojení s Clou se dostal klipového zpracování. Směsice hip hopu a rocku působí zajímavě a funguje to na jedničku. Opět nezapomenu připomenout, že "Rockstar" pochází z kompilace "20ers", která obsahuje plno zajímavých spojení.

Co se týče klipy, tak si s ním jeho tvůrci rozhodně pohráli. Indy se společně s Clou totiž pohybuje v animovaném komixovém prostředí. Premiéra klipu byla avizována na 22.1., tento datum platí pro youtube, ZDE SE MŮŽETE NA KLIP MRKNOUT JIŽ TEĎ
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 22. 1. 2009 14:00
Durst, Fred. 2009. Indyho sólo deska a dnešní premiéra videoklipu Rockstar!. Vychytané.cz. [Online] 22. 1. 2009. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1585. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Indyho-solo-deska-a-dnesni-premiera-videoklipu-Rockstar!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.104.143
Serverový čas: středa 6. července 2022 18:57