Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Nové fotoreporty

Nazdárek mládeži. Včera jsme nažhavili naše fotoaparáty a je tu pro tenhle vík pár nových fotoreportů. Z jakých akcí a jaký to tam bylo? Čtěte ;)
Přidat na Facebook
První fotoreport - a kterej tu samozřejmě na potvoru ještě nemáme - je z Vypsané Fixy z Golema, kde majkl vzal svoji rošťandu klubovou a šel zafotit.. Takže "lejtr".

Druhý fotoreport je z Music Baru Velryba (pro ty, co to furt neví, tak bývalá ŠestSetTroska), kde vystupoval Michal Hrůza se svojím bandem. Hrůza to zas taková náhodou nebyla, ač se z fotek může zdát, že tam moc lidí nebylo. Tenhle ex-Ready Kirken totiž zahrál taky pár fláků od svý rodný kapely, takže nejenom na jeho (fak dobrý - pozn. redakce) songy se pařilo i na skladby Ready Kirken.

No a třetí fotoreport je (nečekaně) z MusicLandu (stejně tomu budem asi řikat Áčko, že jo..). Tam vystupovali dva kucí, kteří si říkají Superstar DJs, vystupují pod nicky DJ Dr. Klitoris a DJ Lars Libido. Valili muziku, která je spíš blízká spodní části Německa a pohraničí švajcu. Abych se přiznal, mě to celkem vyhovovalo, byla to příjemná změna, a když kluci zahráli starý dobrý fláky - byť v trochu jiný podobě - tak to rozhejbalo i ty, kteří si o tom mysleli - řekněmež - svoje :) Nezbytnej support jim dělal DJ Kossi - už jenom z toho důvodu, že kucí prostě neuměli česky ani žblebtnout :))

Tak se na ty fotoreporty mrkněte, zatím teda Áčko Superstar DJS a Velryba Michal Hrůza:

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 14. 10. 2006 18:00
Prachař, Štěpán. 2006. Nové fotoreporty. Vychytané.cz. [Online] 14. 10. 2006. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=157. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nove-fotoreporty
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 02:42