Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Night´s Dream & Amarino@BunkrClub

I vy můžete zažít 23.ledna v klubu BunkrClub ve Vsetíně ten pravý Night´s dream, ten pravý noční sen. Startuje nová, pravidelná, měsíční noc pod záštitou rezidentního DJe!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dream´s night
pátek 23. ledna 2009 21:00
(konec +- sobota 24. ledna 2009 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o Vstupy zadara a uvítací panák, pro výherce možnost též preferenční rezervace stolů!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ano, i vy můžete zažít 23.ledna v klubu BunkrClub ve Vsetíně ten pravý Night´s dream, ten pravý noční sen.
Startuje nová, pravidelná, měsíční noc pod záštitou rezidentního DJe, který je všeobecně znám pod pseudonymem DJ Amarino.

Night’s Dream má svým cílem, stát se v roce 2009 úspěšnou a velmi oblíbenou party, možná velké ambice, ale o to víc se snaha projeví na realizaci a produkci této noci. Na každý díl se chystá nějaké překvapení, ať už větší či menší. Na programech se jistě objeví speciální dekorace, volné vstupy, drinky gratis, speciální koktejly, go-go tanečnice a další vychytávky, které se Vám budou snažit zpříjemnit chvíle strávené v prostorách klubu na této úžasné noci. Nebude nouze o zajímavé, v některých zvláštních vydáních, i hvězdné DJe, kteří úspěšně brázdí kluby po celé republice nebo v zahraničí. Každé vydání pošimrá něčím novým, ale kvalitou se jistě ztrácet nebude, naopak! Noční sen je přece o seznámení se s hvězdou svého nebe, nebo o poznání dosud nezažitého. Night´s dream se bude snažit Vaše sny splnit. Všichni doufáme a věříme, že se to podaří a Vy si opravdu užijete svůj NIGHT´S DREAM!!!

A aby se dostálo hned na začátku našim slibům, do prvního dílu, který je přichystán na
23. ledna 2009, přijal pozvání DJ, který se svou nocí House Explossion rozproudil již různé kluby v ČR včetně prestižního 7. NEBE v Brně nebo velmi navštěvovaného klubu X-Max v Karviné. Svou hudbu a styl přijede představit DJ DUNCAN GREY!!

Duncan Grey, vlastním jménem Patrik Danko, se narodil v roce 1989 a svou djskou kariéru odstartoval ve svých 16-ti letech v Brně (2006). Po pár měsících hraní se spojil se serverem libimseti.cz, kde působil necelý rok a téhož roku se stal zároveň rezidentem nového Brněnského klubu Duplex, kde měl jednou měsíčně svoji vlastní houseovou noc.
Po téměř 4 měsících jeho rezidentura v klubu Duplex Brno končí, stejně jako celý klub, a přesouvá se do vyhlášeného klubu 7. Nebe (2007). Zde jej můžete po chvíli slyšet na všech významných akcích, jako jsou např. Housewars, Energy a další. Poté přichází v tomto klubu se svou vlastní rezidentní nocí pojmenovánou velmi výstižně "House Explosion", tato noc by se dala charakterizovat také jako šestihodinová smršť house music.
Jeho styl hudby je velmi energický pumping house, ale také house s prvky electra.
Duncana Greye jste mohli slyšet také v klubech, jako jsou např. Mecca Praha, Fabric Ostrava, PH+ Plzeň, Perpetuum Brno, Insomnia Karviná a mnoha dalších.
(www.djduncan-grey.com)

Dále se představí patron celé party a rezident BunkrClubu DJ AMARINO(www.idj.cz/djamarino), který s DJingem jako takovým začal v roce 2007 a nikde jinde než právě v klubu Bunkr ve Vsetíně. Za svou prozatím krátkou kariéru však nezahálel a již dnes se může pochlubit hraním po boku takových DJských es české taneční scény jako jsou např. Chris Sadler, Dj Neo, Bon Finix, Tripmain, Nuff, Michal Pěšina a dalších. Svými promo mixy si získal již velmi početné publikum a měl možnost to dokázat i v prestižním klubu 7. Nebe v Brně, Roxy Clubu Třebíč, nebo na kvalitních open parties jako například Czech vs. Slovakia. Tím ale možnosti tohoto mladého DJe zdaleka nekončí..

Párty doplní dobře známá jména BunkrClubu i okolí (www.bunkrclub.cz) a to rezidentní DJové IAN ZLÁMA a GAGY.

Přijďte, ale nespěte. Snít se bude tentokrát při vědomí.

Pamatujte: My máme sen, ale věnovali jsme ho Vám..

Na všechny příchozí se těší a za všechny zdraví DJ Amarino.

DaDiKa
(Petra Daňková)
pondělí 19. 1. 2009 20:40
Daňková, Petra. 2009. Night´s Dream & Amarino@BunkrClub. Vychytané.cz. [Online] 19. 1. 2009. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1568. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Night_s-Dream-&-Amarino@BunkrClub
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.104.143
Serverový čas: středa 6. července 2022 18:03