Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

někdy to zabolí...

Jak to tak vidím, stává se ze mě opravdu jen občasný přispívatel, ale co se dá dělat, lepší než drátem do oka, ne? Snad mě omluví aspoň má nechtěná dlouhodobá srážka s byrokracií. Znáte to, srážka s úředníkem, je horší než s blbcem. I když to občas vyjde dost na stejno. Ale co srážka s lékárníkem??
Přidat na Facebook
Sám jsem si položil otázku vzhledem k pozoruhodným postřehům naší redakce co je vlastně módní a moderní a jak to se všemi cvičí. Abych dostal svému postavení, tak opět z pohledu tělesných schránek.

Inu hadříky různých barev, délek, střihů, tvarů, dírky do všech částí těla (některé mě dost děsí) a malůvky po kůži jsou hitem a vždy budou. Někdy jsou šik, pohodlné, příjemné, sem tam opravdu okouzlující a občas taky spíš jako noční můra Armaniho, ale co už. Každý dle svého gusta.

Děvčátka jistě znají nešťastný výraz matičky, když vyrážíte do světel našeho velkoměsta a její jediná starost je o vaši budoucí schopnost reprodukce. Dává to teda najevo jen slovy: „Vždyť nastydneš!“ Každá rada drahá, ale později na to přijdete samy, vaše ledviny zažívají přívaly nových zanícených kamarádů, ale byla jste hitem večera.

V jednom renomovaném časopise jsem se dozvěděl, že se zanícení například v létě stává opět vítězem zdravotních hitparád. Punčocháčky, ač sebevíc vypadají lépe napomáhají k oblíbené kratochvíli gynekologů v létě. Koupaliště pak tak moc netáhnou, aspoň si má člověk kam kecnout. To nemluvím o úplých džínách, do kterých se nejen vy dámy sem tam soukáte až příliš na těsno. Kde je vlhko a teplo, tam je život, v tomto případě nepříjemný a neplánovaný. Rada odborníků byla úžasná a já se s ní úplně ztotožňuji.. žádné kalhotky, když tak jen podvazky a pokud už něčím chránit citlivá místa, ať vítězí přírodní materiál. Co mě se týče, kam nemůže slunce a čerstvý vítr, tam musí lékař, případně lékárník :-)

Občas se musím zasmát při vzpomínkách na potácející se dámičky na štoklech tak vysokých, že by se z nich dal skákat bungee-jumping. Vysoké podpatky budou v módě asi vždy, ženy a hlavně muži rádi pohled na dlouhé nohy, (občas taky celkem výhybky do pekla) ale pokud na tom trváte a míváte potíže, které můžou být někdy způsobené nejen dlouhým křepčením a nebo nadměrným příjmem alkoholu, skočte za podiatrem a nechte si za 1500 Kč své nožky prohlédnout, bude se vám chodit mnohem lépe.

Módními trendy hýbe i kdekterý kus kovu zaražený do měkké časti tkáně.. toť definice piercingu (cituji Pavlův slovník naučný.. Pavel byl tak hodný a zapůjčil mi slovník).

Pomíjím ty malé nepříjemnosti při proděravění tohoto citlivého svalu, jako nepříjemný otok a vůbec a přejdu rovnou k abnormalitám s tím spojenými. Lékaři popisují postupný ústup dásní a snížení citlivosti chuti.. to nemusí být na škodu, stravujete-li se pravidelně v závodní jídelně nebo menze. Ale co případy, kdy v leknutí náhlý stisk způsobí ztrátu několika zubů případně ošklivou ránu na jiné části těla. Má to i své světlé stránky, ale ty si vyzkoušejte opatrně sami. Dámy pak čekají malé nepříjemnosti až povinou své ratolesti a jejich dírka po piercigu v pupíku se bude zvětšovat. Ale hlavně, že ON vás má stále rád, že?

To byly jen některé postřehy profesionálů, kteří se každoročně snaží vyčistit těla od tetování, zacelují jizvy a vůbec. Ale pokud se vám to líbí, jen směle do toho, když už, tak zdobení nechte profesionálům, přece aspoň minimalizujete možnost totálního nevkusu a znetvoření své tělesné schránky.
Mr.M
(Martin Gazdoš)
pondělí 16. 10. 2006 08:00
Gazdoš, Martin. 2006. někdy to zabolí.... Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=156. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/nekdy-to-zaboli...
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 13:59