Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hlasujte do O2 Dance Music Awards 2008!

S prvními minutami Nového roku bylo zahájeno hlasování do dalšího dílu ankety české taneční a elektronické hudby O2 Dance Music Awards a vy se můžete samozřejmě přidat. Anketa mapuje, který DJ, hudební projekt, klub, festival nebo party byly v roce 2008 těmi nejvíce oblíbenými.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Final Party Dance Music Awards
pátek 10. dubna 2009 21:00
(konec +- sobota 11. dubna 2009 04:00)
Abaton
Praha (CZ)

Nominace a jejich zpracováníNa nominacích zapracovala odborná porota (členy odborné poroty nalezneš na našem webu), která vznikla na základě nominací hlasujících a oslovením znalců české taneční scény. Členové této poroty pak vybírali jednotlivé nominace pro dané katetegorie, maximálně však 50 možností. Do finální nabídky se nakonec dostaly ty nominace, které měly více než 2 hlasy odborné poroty (například u Djs jich bylo cca 200). Pokud bychom do nominací pustili všechny nominované Dje, nešlo by ze seznamu téměř 500 položek vybírat.

Realizované změny oproti loňskému ročníkuVelkou změnou v samotném hlasování je možnost hlasovat ve hlavních kategoriích i pro svou volbu, která není mezi nominacemi a to pomocí textové kolonky Vlastní volba.

Další změnou je spuštění hlasovacího formuláře v tzv. „startovacím provozu“, který umožní během prvních 14ti dní po spuštění hlavního hlasování ještě doladit nominace. Možnost kontaktovat nás s věcnými připomínkami má každý z vás na e-mailové adrese info@dancemusicawards.cz a všechny připomínky ještě přehodnotí odborná porota.

A konečně změn se dočkaly také samotné kategorie. Zůstalo prvních 6 povinných kategorií, ale u kategorie „Megaakce“ je možné na základě vašich připomínek zvolit možnost „Na megaakce nechodím“. Z nepovinných kategorií jsme tentokrát vypustili kategorie „Fotograf“ a „Hit/Singl“, a naopak přidali kategorii „Průser roku“.

HlasováníHlasovat můžete na stránkách ankety www.dancemusicawards.cz/hlasovani. Hlasovací formulář má opět tři části (povinnou, nepovinnou a osobní údaje) a hlasování je potřeba potvrdit pomocí potvrzovací SMS, která stojí 3 Kč.

Soutěž o cenyStejně jako v minulých ročnících budou i letos hlasující automaticky zařazeni do velké soutěže o hodnotné ceny, které pro vás momentálně připravujeme. Jednotlivé ceny budou do nabídky přidávány během průběhu soutěže.

Sledujte web: www.dancemusicawards.cz

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 9. 1. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Hlasujte do O2 Dance Music Awards 2008!. Vychytané.cz. [Online] 9. 1. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1552. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hlasujte-do-O2-Dance-Music-Awards-2008!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:52