Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Již tuto sobotu křest nové desky zlínského Headdyho!!!

V sobotu v Musiclandu A proběhne křest desky se spoustou hostů. Již teď se můžeš dozvědět pár zajímavostí v rozhovoru s Headdym...
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Headdy - křest alba Ante Portas
sobota 10. ledna 2009 21:00
(konec +- neděle 11. ledna 2009 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Fred:
Čau čau Headdy,
Před pár dny ti vyšla nová deska Ante Portas. Liší se v něčem od předcházejícího alba Hlava nehlava.

Soutěžilo se o Získáš vstup na křest Headdyho alba Ante Portas 10.1. Musicland A Zlín.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce

Headdy:
Je jiná v mnoha ohledech. Chtěl jsem udělat víc párty desku, uvolněnější a zároveň to posunout zase dál. Nechtěl jsem udělat další Hlava Nehlava. Takže řeším jiné témata, hudebně je deska různorodější a tomu je přizpůsobená i flow. Takže přicházím s něčím, co ode mě ještě nikdy před tím slyšet nebylo.


Fred: K nové desce byl již před delší dobou natočen videoklip s Calim P. Jak jsi se k této reggae hvězdě dostal a jak a kde probíhalo natáčení?

Headdy:
Já jsem Caliho znal už dřív, protože jsem hrával jeho desky. Potom jsme s Lion Movement dostali nápad ho oslovit s tím, že mu zařídíme pár koncertů po ČR. Klaplo to a tak jsme se seznámili líp, protože bydlel týden u mě. Byl z mojí produkce nadšený, tak jsme rovnou zajeli k nám do Studia Base a nahráli ten feat. Klip jsem na to určitě chtěl, takže pak ještě jednou přiletěl do ČR a na točili jsme to v Praze.

Fred:
Chystáš se v brzké době natočit nějaký další klip? Překvapíš nás v něm nějakou další hvězdou?


Headdy:
K desce bych chtěl udělat tak 3-4 klipy. Jeden už mám hotový, druhý se právě natáčí, zbrzdí to svátky, takže předpokládám, že ven půjde někdy koncem února. Bude to na track „Dalo Mi Sílu“ na hostovačce s Davidem Steelem. Pojetí bude hodně netradiční a výpravného stylu, takže můžu říct, že takový klip tu zatím nikdo neudělal, ale to pak každý uvidí sám.

Fred:
Bude album běžně k dostání v hudebních prodejnách, nebo kde lze zakoupit?


Headdy:
Určitě ano, minimálně v síti Bontonland, různých hip-hop a skate shopech a nabízí ho taky spousta e-shopů. Na mých stránkách www.headdy.com se snažím aktualizovat seznam prodejních míst.


Fred:
Plánuješ křest alba? Bylo zvykem již od éry DeFuckTa pořádně pokřtít každé nové album v Golemu. Bude tomu tak i tentokrát? Kdy,kde?


Headdy:
Původně jsem myslel, že bude deska hotová tak o 14 dní dřív, ale nestihlo se to. Takže jsem posunul datum křestu z původně plánovaného 20.12. na 10.1.2009. V Golemu jsme se ale na novém termínu nedohodli, takže nakonec bude křest v Musiclandu A, což si myslím, že může být i pro lidi příjemná změna.

Fred:
Kdo vše z tvých mnoha hostů na albu přijede na křest? Co vše se bude na křestu odehrávat?


Headdy:
Takže koncert bude obsahovat taky vystoupení Nironica s DJem Rawalem, bude tam i Tom Malar, Madalena Joao, DJ Fatte, Jazzy nebo David Steel. Přijet by měl i Emeres, který má na albu beat a Tomáš Sochůrek a.k.a. Etien, který desku mixoval a zvučil.


Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 8. 1. 2009 08:00
Durst, Fred. 2009. Již tuto sobotu křest nové desky zlínského Headdyho!!!. Vychytané.cz. [Online] 8. 1. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1547. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jiz-tuto-sobotu-krest-nove-desky-zlinskeho-Headdyho!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 10:07