Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

O korunku „nej“ vysokoškolačky je i letos velký zájem

Nejen krása, ale hlavně inteligence. "Klasická miss" je jenom hezká. A popravdě - většinou blbá :) Ale MISS ACADEMIA blbka rozhodně není! Přihlaste se nebo kamarádku!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS ACADEMIA ČR 2009
středa 1. dubna 2009 20:00
(konec +- středa 1. dubna 2009 23:00)
Městské divadlo
Zlín (CZ)
Počet přihlášených vysokoškolaček do soutěže MISS ACADEMIA ČR je i tento rok vysoký. Týden před ukončením registrace se již cifra zájemkyň přehoupla přes hranici 300. Pokračuje tak trend z loňského roku, kdy se nakonec zaregistrovalo celkem 390 studentek, což byl nárůst o více než 100 procent.

„Jak bude vypadat konečná cifra samozřejmě nevíme, ale je docela možné, že se dostaneme k loňskému číslu, nebo jej i mírně překročíme. Spousta dívek se totiž dlouho rozmýšlí a přihlásí se až na poslední chvíli,“ řekla jedna z hlavních manažerek projektu, Eva Bouchalová. „I letos jsme se na nábor pečlivě připravovali. Kromě plakátů a internetové reklamy jsme se rozhodli pokračovat i s nápadem z loňského roku, kterým byl náborový spot. Ten můžete zhlédnout na internetových stránkách www.stream.cz,“ doplnila.

Současně s náborovou kampaní běží i soutěž pro širokou veřejnost s názvem „Daruj korunku“. Pokud máte tedy představu o tom, jak by měla vypadat letošní korunka držitelky diváckého titulu MISS ACADEMIA ČR 2009 ON-LINE, pošlete nám svůj návrh na e-mail korunka@missaacdemia.cz Ze všech takto obdržených materiálů bude poté vybrán jeden, podle kterého studentky Designu obuvi a doplňků Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně připraví skutečný šperk. Autor vítězného návrhu se může těšit na mikrosystém od společnosti GoGen.

Nejen tedy na korunku, ale hlavně na deset půvabných vysokoškolaček, které postoupí z předkol v Praze a Zlíně, se můžete těšit 1. dubna v městském divadle Zlín. „Pokud přemýšlíte, jestli sebe nebo kamarádku do soutěže přihlásit, máte na to na internetových stránkách www.missacademia.cz čas do pátku 9. ledna. A jestli váháte, mohu vám poradit pouze jedno – odhoďte na chvíli stud a nebojte se ukázat svému okolí, jak vypadá skutečná kráska,“ dodala na závěr Bouchalová.

zdroj: TZ MAČR2009 Anna Zapletalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 5. 1. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. O korunku „nej“ vysokoškolačky je i letos velký zájem. Vychytané.cz. [Online] 5. 1. 2009. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1542. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/O-korunku-„nej“-vysokoskolacky-je-i-letos-velky-zajem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:50