Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SONNE EDITION 7: Představujeme kompletní program!

Už jste si dávno rozbalili dárečky, anebo jste měli taky prd, a přichází čas pohody a lásky v rodinném kruhu - na party Sonne Edition 7! :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition no. 7
neděle 12. dubna 2009 21:00
(konec +- pondělí 13. dubna 2009 05:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 5 x jeden vstup. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
My vám nadělujeme další dáreček - a to v podobě kompletní djské sestavy na velikonoční mejdan Sonne Edition 7, který se uskuteční v neděli 12.dubna 2009 v KD Topolná na uherskohradišťsku.

Borcům ze Strobe je ctí přivést na Moravu legendárního německého hitmakera Franka Tomiczeka aka DJe Da Hoola, který je ikonou světové Techno, Progressive, Clubové a Electro scény a jedním ze zakladatelů německého open-air festivalu Loveparade, jejíž znělkou se stal v roce 1996 jeho singl „Meet Her At The Love Parade”. Tento kultovní hit se do dnešního dne dočkal mnoha remixů, bodoval na prvních místech tanečních hitparádových žebříčků po celém světě a stal se tak světovým párty hitem no.1.

Da Hool aka DJ Hooligan spolupracuje s takovými jmény taneční scény, kterými jsou například Tom Novy, Genlog, Marusha, Storm, Moguai a mnoho dalších. Své singly vydává pravidelně u renomovaných tanečních labelů Kosmo, Ministry of Sound a Pias. Tento skvělý německý producent má na svém kontě nesčetně clubových tanečních megahitů. Připomeňme si např. pecky “Bora Bora”, “Streetlife”, “Harder and Deeper”, “Rave Nation”, nebo již zmiňovaný pártyhit „Meet Her At The Love Parade”.

Jednou z nejznámějších klubových nocí pražském klubu Mecca je párty Rehab. Její rezidentní dj Nesquik se přijede představit na Velikonoce na moravu nám i vám!

Další zajímavým jménem, ale tak trochu i tajemným je dj, kterého označujeme jako "japonec na konec :-)" – je jím DJ Naoki Uda.

Za strobe rodinku zabrnkají na hlavní stagei – Dj Jordy v líbivém electrohousovém setu. A zajisté nebude chybět ani rezidentní dj této párty – Dj Mildee!

Z boskovického kraje přijede své umění prezentovat – Dj Typhone, kterého jste mohli slyšet na párty jako je E-Motion, Apokalypsa – Golden Edition, olomouckých Bubbles a dalších.

A nyní přecházíme na Jungle – Drumnbass stage…

Máme pro vás připraven opět druhý - drumnbassový stage, který měl na předešlém díle příjemné ohlasy. Kde tento taneční parket byl přesunut do většího prostoru tohoto komplexu.

A na koho si můžeme přijít zatrsat? Odpověď je velmi lehká a tady ji vám poodhalujeme :)

Jako headlinera této stage jsme pozvali jednoho z nejrespektovanějšího českého dje, kterým je pan Sayko. Sekundovat mu bude trio borců jako jsou strobák Bear, kroměřížský dj Ramires a za agenturu groovybeats přijede dj Mywal.

Sečteno podtrženo:
10 DJs | 2 stage | Headlinerem německý hitmaker Da Hool :)

Máme se na co těšit!
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 3. 1. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. SONNE EDITION 7: Představujeme kompletní program!. Vychytané.cz. [Online] 3. 1. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1540. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SONNE-EDITION-7:-Predstavujeme-kompletni-program!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:50