Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kontrafakt a El Nino v Uherském Hradišti na největším turné

Kontrafakt a El Nino na největším turné v historii československého HipHopu! Již 23.12. se Vám představí v Uherském Hradišti. Bohatý doprovodný program včetně tomboly zajištěn.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
T-music Kontrafakt and ElNino tour
úterý 23. prosince 2008 20:30
(konec +- středa 24. prosince 2008 03:30)
Mír
Uherské Hradiště (CZ)
BAV SE na koncertech v českých městech s tarifem BAV SE a BAV SE s Mých 5 od T-Mobile. Získáš tak možnost vstupu ZDARMA na celé turné.
Soutěžilo se o 5 x zadara na Kontrafakt a El Nino 23.12. Uherské Hradiště - Mír. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce

Jak sám název napovídá, neni třeba dále představovat nejlepší skupinu slovanských národů a to Kontrafakt, která má ve své kariéře na účtu nespočet úspěchů a nyní si připíše pod svoje jméno i toto monstrózní turné, kde mimo klasiky představí některé ještě nevydané tracky. Jako druhým interpretem je raper El Nino ze skupiny Disgrafix, který představí světu nové album Anticrist s celou jeho skupinou.

Krom bandy Kontrafakt a Disgrafix, s nimiž spojeni Djové Anys, Chococolatic a doplňující neméně horší Dj Zato, má turné svůj osobitý program, jako jsou různé bonusy, soutěže, exhibice aj. Jmenovitě z mnoha se jedná například o různé dárečky od t-music, special Dj showcase od Dj Chococolatica, volné vstupy pro majitele T-Mobile Czech Republic a.s. tarifu BAV SE, tombolu v každém městě v hodnotě 10 000 Kč značek Dada, RocaWear, Sixtynine, Nugget, soutěže o hodinky a šperky Storm, energii od RedBullu, welcome drinks od Jim Beam, street dance exhibice a jiné bonusy.

Doplňky večera a bonusy:

Tombola
Tombola o oblečení za 10000,-Kč by Sixtynine,Dada, Rockawear, Nugget

Dj Chococolatic - Special Dj show Case
Netřeba upřesňovat. Je to špička v oboru

BAV SE tým
Máš tarif BAV SE od T-Mobile? Tak dostaneš od hostesek volný vstup na tuhle akci!

Souteže o hodinky a šperky STORM
Stylové doplňky k oblečení

Streetdance show
Taneční ehbicice ve volném stylu

Energie do sálu od Redbullu
Přední energy drink k dostání na každé zastávce v určitém množství

Uvítací drinky od Jim Beamu
Kvalitní bourbon whisky pro lidi zdaramaHlavním partnerem celé mega tour je T-mobile. Prakticky to pro Vás znamená to, že pokud vlastníte tarif BAV SE a BAV SE s Mých 5 od T-Mobile , tak máte na koncert vstup ZDARMA.
A jak to funguje? Na tento koncert může jít ZDARMA prvních 30 zájemců se zmíněným tarifem od T-mobile. Dle instrukcí hostesek zašleš bezplatnou sms a obratem ti přijde zpět zpráva s textem, jaký je používán tarif u daného čísla. Pokud bude tarif jedním z dvou požadovaných, dostaneš kartičku kterou vyměníš za volný vstup.

Pokud používáš v mobilu jiný tarif nebo operátora tak nevěš hlavu! Máme pro tebe připraveno 5 lístků ve vychytané soutěži! Nechceme po tobě odpověď na otázku kolik ponožek Kontrafakt na své tour spotřebují ani kdo z nich udělá nejvíc kroků za sto roků! Otázka je jednoduchá, ale soutěžte velmi rychle.


Fred
(Fred Durst)
sobota 20. 12. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Kontrafakt a El Nino v Uherském Hradišti na největším turné. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1527. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kontrafakt-a-El-Nino-v-Uherskem-Hradisti-na-nejvetsim-turne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:22