Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Electronic Connection - Druhá stage!

Zajímá Vás, kdo bude hrát na druhé stage party Electronic Connection, která se uskuteční 19.12. v luxusních prostorách brněnského Boby centra? Pak je tento článek právě pro Vás a čtěte pozorně dále, protože si postupně představíme jednotlivé umělce, kteří na La Grottě vystoupí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Electronic Connection
pátek 19. prosince 2008 21:00
(konec +- sobota 20. prosince 2008 06:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
19.12.2008 se poprvé v Brně na Electronic Connection otevřou brány brněnského Boby centra, aby přivítaly na pódiu hvězdy, které budou určovat tempo na předvánočním díle. My se ale teď podrobněji podíváme na druhou, leckdy opomíjenou stage - La Grotta..


Philipp M. Straub alias Felipe pochází z Rakouska a elektronické hudbě se naplno věnuje od roku 1992. V roce 1994 začal vystupovat pod jménem Felipe a jako DJ objel celý svět a vyšplhal se mezi nejoblíbenější techno DJe planety. V roce 1998 založil Titan Production a tato agentura díky svému vlivu a množství výborných umělců, které zastupovala, pomohla formovat taneční scénu v Rakousku a východní Evropě. V roce 2001 se Felipe opět rozhodl soustředit více na kariéru DJe a začal pořádat ve vídeňském klubu Flex party Essence s hosty jako je Sven Väth, Richie Hawtin, Luke Slater, Chris Liebling, Marco Carola, Dave Angel nebo Adam Bayer. Mimo jiné vlastní i známý label Titanium, na kterém vydávají ty největší osobnosti taneční scény. V současné době hraje nejčastěji tech-minimal.

Soutěžilo se o 5x zadara na Electronic Connection 19.12.2008 Brno. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Chaab - tento maďarský DJ se na hudební scéně pohybuje od roku 2003, kdy vstoupil do povědomí kluberů ve své rodné zemi. Za svoji relativně krátkou kariéru vystoupil v mnoha klubech i na Slovensku a v ČR. Jeho sety se dostávají do povědomí posluchačů i díky světoznámému rádiu www.justmusic.fm . V Brně se již představil na prestižní party Apokalypsa a na večírku Nu Pagadi, přičemž na obou akcích zaznamenal obrovský úspěch. Těšit se můžete na postupně gradující progressive set prokládaný hudebními lahůdkami z jiných žánrů a okořeněný trochou experimentu.

Orbith - toto jméno snad není nikomu, kdo chodí v ČR na party, neznámé. Je jedním z nejoblíbenějších DJů v celé republice. V roce 2003 byl v prestižní anketě Dance Awards vyhlášen nejlepším DJem roku. Je rezidentem brněnského klubu Fléda a zároveň nejúspěšnější klubové akce Elektra, hrává i na prestižních halových akcích. Hudebně se pohybuje na vlně elektro-minimalu a tech-elektra. Má za sebou vydání několika velice úspěšných tracků, největší úspěchy slavil jeho track Videolover, který v době vydání hrálo mnoho DJů světové úrovně.

Hydrophonic - DJská stálice nejen brněnské scény, bavič za mixpultem a promotér, kterého můžete znát díky hraní na mnoha velkých akcích, vlastní klubové noci O`Seex, se kterou slavil v Brně velké úspěchy, či již zaniklé party Sabotage. Od samého otevření klubu 7.nebe je součástí tohoto klubu a pravidelným hostem akcí v něm pořádaných. Jeho sety jsou nabité tím nejlepším, co současná tech-elektro produkce nabízí.

Michael Scuberman - olomoucký DJ a promotér, který se za gramofony poprvé postavil v roce 2001. Je známý svými velmi energickými sety, hraje dynamické, euforické techno s nádechem techelectra a funky prvků. V poslední době se začíná objevovat i jako DJ prezentující se na vlnách progressive/electro/techhouse. Je zároveň i organizátorem nejnavštěvovanější klubové party v ČR Bubbles.

Michal Pesina - stálice české houseové a electro-houseové scény. Je rezidentem/pravidelným hostem mnoha klubů po celé ČR, mezi které patří 7.nebe v Brně, kde je zároveň i produkčním, Duplex v Praze, Dalmatin v Olomouci a další. Pro svůj nezaměnitelný a typický výběr hudby je vyhledáván promotéry o oblíben u party-people po celé ČR.

Sony Vega - talentovaný brněnský electro-houseový DJ spolupracující s klubem 7.nebe, který již měl příležitost s velkým úspěchem prezentovat své umění v klubech po celé ČR a na Slovensku. Na pražské Electronic Connection se představil jako support DJ.

Jak je z této nabité sestavy DJů zřejmé, i druhá stage této nadějné party bude pořádně nabitá. Pokud tedy holdujete hudbě trochu více do elektra a tech-minimalu, je druhá stage této party připravena právě pro VásInformace ke vstupenkám: Vstupenky budou k dostání v eshopu www.rave.cz a v Ticketportal. Prvních 500ks vstupenek je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu 389,-Kč. Pozor! Aktuálně je již pouze 200ks vstupenek za cenu 389,-Kč

Cena do 19.11.2008 za 449,-Kč a do 19.12.2008 za 499,-Kč a na místě 549,-Kč vše včetně poplatku!
majkl
(Michal Gaja)
středa 10. 12. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Electronic Connection - Druhá stage!. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2008. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1518. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Electronic-Connection---Druha-stage!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.173s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:29