Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vánoční Free Fly představuje DJ: Tuta

Další představovačka zlínskému publiku již známého DJ Tuta, je asi zbytečná, ale pro pořádek. DJ Tuta opět po roce vystoupí na vánoční Free Fly party ve zlínském Musiclandu..
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Vánoční Free Fly Party
čtvrtek 25. prosince 2008 21:00
(konec +- pátek 26. prosince 2008 05:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
DJ Tuta vlastním jménem Luděk Suchánek, pochází ze Zlínska a taneční hudbě se věnuje od roku 1994, kdy naladil satelitní stanici BBC Radio 1. Od té doby pravidelně poslouchá pořad s názvem Essential Mix, který uvádí Pete Tong. To ho uchvátilo natolik, že samotnému hraní se začal věnovat kolem roku 2001. V roce 2003 je přibrán agenturou Clublife Promotion pod svá křídla, kterou spravuje DJ Milhaus. A jelikož jsou jejich styly velmi podobné, začínají častěji vystupovat jako duo Milhaus&Tuta. Postupem času si čím dál víc získávají svým vystupováním publikum. Tuta nevystupuje jen ve dvojici s Milhausem, ale nespočetně mnohokrát vystupuje i jako sám.

Stahuj sety DJ Tuta:
Run Away (20.10.2008)
Dance Motion Mix (20.11.2008)

V roce 2006 je přibrán na residentní hraní v čínském klubu YES ve městě Guangzhou, kde již nějakou dobu prohání publikum po parketu Milhaus. Tuta zůstává v Číně dva měsíce a hraje 5krát do týdne v superklubu YES, kde si zahrál po boku takových jmen jako John Digweed anebo Ronski Speed. Klub je vybaven nejlepší světelnou a zvukovou technikou a právem se řadí mezi nejlepší kluby v Číně. Vystřídali se tam takové jména jako Paul Van Dyk, Tiesto, Niklas Harding, Simon Patterson, John Digweed, Ronski Speed, Marc Van Linden, 4 Strings, Scott Bond... Tam se také seznámil s nejmodernější zvukovou aparaturou a přestupuje z gramofonu na CD Playery, s kterými postupem času začíná kouzlit a tím při svých setech vytváří neopakovatelnou atmosféru.

Soutěžilo se o 5x zadarmo na Vánční Free Fly Xmas party... Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Zaměřuje se na styl trance, kde upřednostňuje melodie, vokály a svižné beaty. Jeho vystupování je vždy energické a euforické. Dokáže zahrát také svižňeji a rychleji, podle toho, kde hraje a jak se lidi baví. Využívá všech technických vymožeností zvukové aparatury a tím jsou vždy jeho sety plné náboje a energie. V poslední době se také věnuje house music s prvky electra, takže dokáže zahrát jak trance, tak i house.

Společně s Milhausem moderovali taneční pořad Clublife na radiu Kisspublikum v relaci Tour De Trance.Zahrál si v takových klubech jako jsou YES Club China, Duplex Praha, Roxy Praha, Duplex Most, Metro Olomouc, Velryba Zlín, Musicland Zlín, Tři opice Vsetín, Mrkev Opava, na festivalu Trnkobraní Open Air...

A po boku John Digweed, Ronski Speed, Niklas Harding, Jack Barham, Dickon Tempo, Michael C, Chris Sadler, Jerry, Orbith, Eddie Sender, Milan Lieskovsky, Tommy Rogers, Peet, DJ Rai, Hydrophonic, Marcus Cooper...

www.DJTuta.com
Zdroj: FreeFlyTeam
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 15. 12. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Vánoční Free Fly představuje DJ: Tuta. Vychytané.cz. [Online] 15. 12. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1514. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-Free-Fly-predstavuje-DJ:-Tuta
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.057s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:51