Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První výročí klubu Metro - 13. prosince 2008

Ano je to tak, nejmladší zlínský klub, který dokázal za tak krátkou dobu své existence strhnout pozornost naprosté většiny moravských kluberů oslaví tuto sobotu své první výročí.
Přidat na Facebook
Klub Metro, který otevřel své prostory v prosinci loňského roku dokázal přesně to, o co se mnozí dlouhá léta neúspěšně pokoušeli. Zlínskému nočnímu životu byla poskytnuta naléhavá první pomoc a akcemi s prestižními českými kluby jako například Mecca, Duplex nebo Studio 54 byla oživena jeho klubová kultura. Co si budeme nalhávat, Zlín stál dlouhou dobu stranou pravé klubové kultuře a dychtiví fandové pravé taneční muziky museli jezdit za zábavou do Brna, Olomouce nebo Ostravy. Klub Metro se tak stal přesně tím, co mnohým ve Zlíně chybělo. V podzemních prostorách hotelu Ondráš vznikl klub s příjemným, moderně zařízeným interiérem, bar s širokou nabídkou nápojů a drinků, klub s vynikajícím zvukem a v neposlední řadě podnik s profesionální obsluhou a přístupem vedení.

Díky spolupráci s pražskou agenturou Xperience Production klub Metro v prvním roce uspořádal poprvé ve Zlínském kraji oficiální noci klubů Mecca, Duplex a Studio 54 s jejich residentními DJs a povedlo se do Zlína po dlouhé přestávce přivést jednu z nejpopulárnějších klubových nocí – Dirty Dancing. V průběhu tohoto roku tak do Zlína zavítali například Tommy Rogers, Peet, Lafayette, Ronny, Enrico, Eagle, Yan Dark, 100upa a další. Klub Metro ale také vychoval nové nadějné místní talenty. I residenti tohoto klubu – Pietri, Smoke, Sasha Vee, Ed Vance a dvojka Haus & Dave R.G. dokázali, že své řemeslo zvládají se ctí a profesionálním přístupem. Hlavně díky jejich práci totiž v očích veřejnosti klub Metro získal jméno a dobrou pověst.

Zábava, krásné dívky (a určitě i pánové), výborná obsluha a strhující atmosféra – to jsou určitě hlavní veličiny, které dělají Metro tím správným místem kde strávit páteční, sobotní a nově také středeční noci. Pojďme ale k tomu nejdůležitějšímu. V sobotu 13.12. vypukne velkolepá oslava prvního výročí klubu Metro na kterou přijali pozvání DJs Lafayette z klubu Mecca Praha, Ronny z pražského Duplexu a Yan Dark, který bude reprezentovat afterklub Studio 54. Tuto trojici doplní samozřejmě také residenti klubu Metro v kompletní sestavě, bongoman Pepino Rafael a krásné tanečnice. Klub bude slavnostně nazdoben a díky firmě Powerdance zažijete i velkolepou světelnou show, která nemá ve Zlíně obdoby. Poprvé budou představeny i nové LED světelné systémy a tento světelný masakr doplní i barevný laser.

Pro návštěvníky klub Metro připravil welcome drinky, raut, hostesky a dárek pro každého – první promo set residenta klubu Metro Sashy Vee, namíchaný speciálně pro tuto příležitost. Slavnostní atmosféru doplní i nové dekorace, videoprojekce no a samozřejmě vynikající výkony DJs. Program je připraven až do pozdních ranních hodin, proto se na sobotní (bez nadsázky největší) mejdan ve Zlíně dobře vyspěte! Pozvání na tuto významnou událost přijala i řada slavných osobností, takže o překvapení jistě nebudete mít nouzi. Vzhledem k omezené kapacitě klubu doporučujeme zajistit si rezervaci vstupenky na čísle pomocí SMS na čísle 776 888 787, e-mailem na adrese Inko@metro-zlin.cz (uveďte jméno, příjmení a počet míst) nebo přímo rezervačním formulářem na webových stránkách klubu www.metro-zlin.cz
Srdečně vás všechny zveme.

Podrobné informace o této akci, akreditace a rezervace na telefonu 283 931 828 (denně od 9 do 17 hodin)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 9. 12. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. První výročí klubu Metro - 13. prosince 2008. Vychytané.cz. [Online] 9. 12. 2008. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1503. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-vyroci-klubu-Metro---13.-prosince-2008
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:02