Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vánoční Free Fly představuje DJ: JET FEVER

Nejlepší house mejdan zlínska je za dveřmi, a tak je pomalinku na čase představit jednotlivé DJs. Začínáme hlavním hostem.. JET FEVER
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Vánoční Free Fly Party
čtvrtek 25. prosince 2008 21:00
(konec +- pátek 26. prosince 2008 05:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Jet Fever patří do nastupující generace českých DJs. Své místo na tuzemské taneční scéně si posiluje každým svým vystoupením, které sklízí čím dál více pozitivních ohlasů. Jet Fever se prezentuje energickými sety, které nelze zařadit do jednoho konkrétního stylu. Pohybují se na hranici stylů - trance, progressive a dub. V oblibě má nejrůznější vokálové pasáže a energické basové linky.

Neomezuje se jen na hraní cizí produkce, ale vytváří pro svou potřebu nejrůznější edity (Slusnik Luna & Peter Lowland – Baas) a také pracuje na své vlastní originální tvorbě. Při svých vystoupeních se snaží posluchače naladit na určitou vlnu, díky které je chce dostat do toho nejpříjemnějšího rozpoložení. Jeho sety jsou promyšlené a plné emocí.

Jeho talent zaujal ne jednoho promotéra. Důkazem je jeho vystoupení na nejoblíbenější halové akci Apokalypsa – Gold Edition, kde se představil na trance-progressive stagey s duem z labelu Euphonic ve složení Ronski Speed (DE) a Marc Marberg (DE). Dále například v populárním klubu Fabric na prestižní noci Crystal s LayDee Jane a českou progressivní špičkou Martinem Grednerem, nebo na konceptu WEEKEND * World Stars (WWS) opět s Ronskim Speed (DE). Na dalším pokračování WWS vystoupil s Marc van Linden-em (DE) a to v Duplexu (Most) a ve Fabricu. Představil se také na rezidentní noci Michaela C s názvem Entrance v pražském klubu Roxy. Jeho věhlas dále roste a přichází jeho první vystoupení na Slovensku a to v klubu Dopler na nejlepší klubové akci Beautiful Things, na které vystoupil společně s tranceovou legendou Mike Koglin-em (UK). Pokračuje v dobrých výkonech a to mu zajišťuje vystoupení na prestižní akci 3G společně s Menno de Jong-em (NL) nebo na E-Motion s Adam-em White-m (UK). Na své rezidentuře WWS přivítal v listopadu 2007 duo Kyau & Albert (DE).

Soutěžilo se o 5x zadarmo na Vánční Free Fly Xmas party... Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Na začátku roku 2008 se stává spoluzakladatelem labelu FS Music Records (www.fsmusicrecords.com). A od března ho můžete slyšet v jeho novém pravidelném tranceovém pořadu REFLECTIONS na rádiu Kiss Publikum. Znovu se vrací na nejlepší slovenskou klubvou party Beatiful Things, ne které vystoupil společně s tranceovými ikonami Blank & Jones (DE) a jeho vystoupení sklidilo velký ohlas od party people. Má za sebou taky premiérové vystoupení v legendárním klubu Mecca kde se představil na noci Musica společně se sětovým talentem jménem Marcus Schossow (SWE). V květnu byl zabookován na 8.Narozeniny klubu Fabric, kde vystoupil po boku DJs formátu Jose Amnesia (IT) nebo Lucca.

Své umění dokazuje každý týden ve svém pořadu VIBRATIONS RadioShow na slovenském internetovém rádiu Protonic (www.protonic.sk) a v pořadu REFLECTIONS na rádiu Kiss Publikum (www.kisspublikum.cz). Jeho sety jste mohli slyšet také na celosvětovém internetovém rádiu ETN.fm a na skotském rádiu Oban.

Zakládá také svou vlastní agenturu FS Music, která se orientuje na booking zahraničních DJs, label FS Music Records a také na pořádání konceptu akcí Weekend * World Stars.- Reference -
Za svou dosavadní kariéru si již zahrál se spoustou kvalitních umělců jako Blank & Jones (DE), Menno de Jong (NL), Jose Amnesia (IT), Kyau & Albert (DE), Mike Koglin (UK), Adam White (UK), Marc van Linden (DE), Ronski Speed (DE), Marcus Schossow (SWE), LayDee Jane(CH), DJ Pure (CH), Marc Marberg (DE), Tomáš Haverlik (SK),Lucca, Michael Burian, DJ Pico (SK), DJ Orbith, Michael C, Martin Gredner, …..

- Booking –
FS Music www.fsmusic.cz

Stahuj SET Reflection 7/2008
klikni zde pro stažení setu DJ JET FEVER
majkl
(Michal Gaja)
pondělí 8. 12. 2008 14:00
Gaja, Michal. 2008. Vánoční Free Fly představuje DJ: JET FEVER. Vychytané.cz. [Online] 8. 12. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1500. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-Free-Fly-predstavuje-DJ:-JET-FEVER
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 10:05