Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chcete námět na originální vánoční dárek?

Máme ho! Golden Apple Cinema ve Zlíně si pro vás připravilo dárkové poukázky! A to nejen právě do tohoto multikina, ale i na Metropolitní operu!
Přidat na Facebook

Golden Apple Cinema ve Zlíně:


Můžete svým blízkým koupit dárkovou poukázku do tohoto multikina na jeden vstup, a to za 139 Kč. Poukázek můžete samozřejmě koupit mnohem více než pouze jednu. Bez problému tak obdarujte třeba každého člena Vaší rodiny, party, kolegy z práce či vaše prarodiče.

Tato poukázka platí jako vstup na jakýkoliv film, stačí s ní pak jen dojít na pokladnu multikina Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku ve Zlíně a vyměnit za volnou vstupenku. A důležité info - poukázku můžete na pokladnách multikina i zakoupit.
www.gacinema.cz

Metropolitní opera


Máte trochu více klasicky založené přátele a blízké? A nebo jim chcete ukázat něco nového, co ještě nezažili, a vy sami možná také ne? A co jim takhle koupit vstupenku (a ne třeba jen jednu) na přímé přenosy v HD kvalitě z Metropolitní opery z New Yorku. Nemusíte nikam jezdit, nemusíte si půjčovat nákladné róby a smokingy, jen se pohodlně usadíte do sedadel a sledujete bombastický zážitek na 14 metrů širokém plátně ve Velkém kině ve Zlíně.

Cena jedné vstupenky je 300 Kč a při koupi vstupenky na pět a více představení vychází cena za jednotlivou vstupenku 255 Kč. Koupit je můžete v Centrálním předprodeji - kdo neví: bývalá videopůjčovna Velkého kina (vstup z boku Velkého kina směrem od Prioru).
http://velkekino.cz/opera

Přejeme příjemný kulturní zážitek a fajn Vánočky ;)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 3. 12. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Chcete námět na originální vánoční dárek?. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1494. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chcete-namet-na-originalni-vanocni-darek?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 08:53