Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Biografie DJe SKANKA + videa

DJ Skank Zahraje v pátek 5.12. ve Vsetínském klubu Tři Opice na akci Individual. Tuto party ocenil i časopis Xmag a zařadil ji mezi 24 nejoriginálnějších akcí v republice.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Individual
pátek 5. prosince 2008 21:00
(konec +- sobota 6. prosince 2008 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)

Dj Skank


K elektronické hudbě se dostal asi v roce 1994 pravidelným posloucháním rakouských rádio stanic a pravidelnými návštěvami bratislavského U.Club-u. Velký vliv měl i začátek relace Crystal House s Tiborem a Dalem v Radiu Ragtime.

V roce 1997 dostal nabídku prodávat desky ve známém (a možná už i legendárním recordshopu Mekka Records (dnešní Records. www.e-records.sk ), stal se členem DMC klubu a po roce učení začal hrávat na gramofonech. Nejdříve to bylo techno (akce Patats v U.Club-u) postupně se přetransformoval do hauzovejších rytmů a stal se rezidentem akce Hauz. V roce 2000 nastoupil do agentury Subtech, která v tom čase provozovala U.Club a Skank byl jeho neoddělitelnou součástí. V tom stejném čase se stal členem Bajkonur bookingu a nadále prodával hudební nosiče v Mekke, ale i ve známém obchodě CD Fabrikka Disc v UW Café. Po založení Leporela se stává spolu s Miloshem rezidentem akcí Leporelo v U.Club-e. V roce 2005 zakládá s Erikom Babušiakom nový klub v Bratislavě SubClub (ex U.Club) a stává se provozovatelem a program managerem tohoto klubu.

Společně s Miloshem tvoří duo Milkshake, které přináší pod stejnojmenným názvem i klubovku v bratislavském Subclube, která se svým zahraničním obsazením je pravděpodobně nejzvučnější v rámci minimal a IDM music na Slovensku.

Skank je taktéž zakládajícím členem bookingu Leporelo, který servíruje každý 2. týden na rádiu _FM svoji hudební show postavenou samozřejmé na hudbě, která je jim příznačná..

Skank se představil kromě Slovenska (U.Club, SubClub, Spojka, Metro, Wave, KlubLuc, W:lson:c, Pohoda, Lokal Life, Boomerang...) i v Čechách (Roxy a Matrix v Praze, Perpetuum, OrionHall a Festival Loop v Brně) a v Rakousku (Rhiz, Massive a Roxy ve Vídni). Dále hrál v Maďarsku a Polsku (klub55/nrd/rdza).

Rezident: MilkShake@SubClub, Sittcomm&punk@spojka, Sittcomm.sk@rhiz/Vienna/A, Leporelo@U.Club.

Support: Dapayk, Paradroid, Andy Vaz, Jeff Milligan, Benno Blome, Daniel Fritschi, P.Toile, Someone Else, Dave Miller, Noze, Frivolous, Cyhl, Jan Jelinek aka Farben, Pole, Bernhard Fleischman, Portable, Tomas Jirku, Takaaki Itoh, Mike Shannon...

Videa DJ Skank:

dj skank in the mix


Carl Exe:Zdroj: TZ Individual
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 1. 12. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Biografie DJe SKANKA + videa. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1486. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Biografie-DJe-SKANKA-+-videa
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:18