Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Musica Electronica 12

Podzim je tady a s ním i další díl party jzdpromotion Musica Electronica. Akce zaměřená na styly, které se ve valašských vodách moc často neobjevují a touto party je chceme všem kluberům představit a prezentovat.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MUSICA ELECTRONICA vol. 12
pátek 28. listopadu 2008 20:00
(konec +- sobota 29. listopadu 2008 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)
Doufáme, že si každý návštěvník přijde na své, protože jsme tentokrát pro vás připravili velice silný line-up.

Z klubu Roxy přivítá speciálního hosta, který se řadí k nejdéle působícím DJs u nás. Sjezdil již celou naši vlast i sousední země s perfektními ohlasy prakticky odevšad, kde si zahrál. Tímto hostem bude pražská hvězda, dj AIRTO!!!Není divu – jeho hodně pozitivní a našláplé sety učarují svou neuvěřitelnou živelností, rozmanitostí a precizní technikou. Díky jeho potřebě objevovat stále něco nového se hudebně vyvíjí a v současnosti od něj můžete slyšet house či electro ovlivněné jak EBM, punkem, diskem nebo osmdesátými lety, tak i klasické podání s prvky progressive, funky či tech-house. Díky velkému množství stylově různých desek je však AIRTO velmi univerzální DJ. Jeho sety jsou plné energie. DJ Airto je též rezidentem nejoblíbenější elektro noci v české republice ELEKTRA, kde již mohl hrát po boku mnoha djských hvězd.

Jeho hostitelem nebude nikdo jiný, než Ian Fuzzy, resident Musica Electronica. Fuzzy vyrostl na "klasickém technu" začátku devadesátých let. Postupem času však zjistil, že nechce chodit na akce jen pařit, ale že by spíš chtěl stát na druhé straně, tedy za djským pultem. Ve svých začátcích byl ovlivněn školou Dje Linera a Leo Lycry, jenž ho s sebou brával na akce, kde si mohl zahrát. Premiérově se však pod jménem Ian Fuzzy představil v roce 1998. Po roce 2000 se Fuzzy rozhodl, že musí jít svou vlastní cestou dál. Změkčil svůj sound, přidal do něho trochu elektro zvuků, ale stále si zachoval svou dynamiku a energičnost. V polovině roku 2001 se stává členem bookingu JZDpromotion, kde působí doposud. Spolupráce s JZD pomohla vytvořit jeho rezidentní noc Musica Electronica, která je zaměřena především na hudební žánr jemu podobný.

Dalším do party je hudební nadšenec z Opavy dj PK, který si vyzkoušel experimenty s mnoha styly elektronické taneční hudby, aby dal nakonec přednost "inteligentnějším" formám a představil nám svůj aktuální sound - směs tech house, minimalu a elektra.Nejprve používá k hraní pár klasických stříbrných gramofonů Technics SL1210 MK2, dnes už hraje výhradně digitálně (Pioneer CDJ800/1000). Mimo DJingu je PK také aktivním kytaristou s několika regionálními formacemi. Věnuje se také promo činnosti a to pořádáním menších klubových akcí. Spolupracuje také se zlínskou agenturou Clublife, kde je zároveň i členem jejího bookingu. Pravidelně se objevuje na akcích v opavském undergroundovém klubu Mrkev, příležitostně vystupuje v ostravském Fabricu a dalších klubech jako Fléda Brno, Perpetum Brno, MusicLand Zlín, a mnoho dalších. Zahrál si již také na několika párties v zahraničí, např. na Slovensku nebo v Holandsku.
Line up doplní a celou akci zahájí mladý vsetínský Dj a Promotér Seegeng, který hraje od roku 2003/04. Pohybuje se na pomezí stylů Minimal, TechHouse, DeepHouse, Chillout, Techno a je residentem party Individual v klubu Tři Opice na Vsetíně.


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 25. 11. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Musica Electronica 12. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1481. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Musica-Electronica-12
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:30