Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nové tracky od Naked Records, které by vás mohly zajímat..

Po delší odmlce se Naked Records opětovně hlásí s novými tracky. Stojí za to? Posuďte sami..
Přidat na Facebook
NKDRC014 – Dr Yoon – Left Blind EP
Polský dj a velice talentovaný producent Yoonior aka Dr Yoon u nás nevydává tracky poprvé. Měli jsme tu možnost s ním spolupracovat i dříve. Ovšem tohle je jeho první EP u nás a i když obsahuje jen 3tracky o to více se mu tahle sázka na jistotu povedla.
On sám své sety označuje jako Trancy-Deep-Techhouse a i tenhle rukopis můžeme slyšet v jeho skladbách. Vydejte se s námi proto na exklusivní výlet do aktuálního TDT stylu :)


NKDRC015 – Spiriakos – Monopoly Rice remixes EP
Dje a producenta Spiriakose netřeba představovat. Jeho velice úspěšné direkt techno tracky si zařadil do své TOP 10 uznávaný řecký dj Spiros Kaloumenos.
Patrik si pro vás tentokráte připravil EP plné remixů od svých kamarádů, jejichž hudba je mu nejbližší. Mimo originální mix se můžete těšit na techno smršť povedených remixů od Jamal DJs, goLPeho, Luise Lamborghiniho, Mindholeho a The Keepera.


NKDRC016 – Jordy – Let’s Go Strobe EP
Jordy je velice aktivní dj i producent. Má za sebou letité zkušenosti s tvorbou tracků a tohle jeho nové EP je toho živým důkazem. Směs funky techna se určitě bude líbit nejednomu posluchači. Komplexně odvedená dobrá práce svědčí i o tom, že jeden z tracků, Bossa del Sol, se umístil na Trackitdown distribuci na prvním místě a byl označen jako „Carl Cox style“

Awesome track here from Jordy on the Naked imprint! Full on funky techno complete with rasping chunky loops, bongo percussion, analogue synths and crisp hats! Definately a Carl Cox style track here so give this a listen and get your funk on people!
…Trackitdown team - exclusive released track Bossa del Sol.


NKDRC017 – Drahosh – First EP
Zdaleka ne první EP, jak by mohlo vyplívat z názvu, má za sebou velice úspěšný slovenský producent Drahosh.
Jeho obsáhlá diskografie je toho živým důkazem. Deska se nese v duchu Drahošovi blízkém
Deep-techminimalu, ovládá všechny tracky a jde slyšet, že si s výběrem samplů a s precizností Drahosh opravdu umí poradit. Moc povedené.


Exklusivní releasyNKDRCEX004 – Woltrax . Regular Word
Nadějný český producent u nás vydává své debutové album. Velmi povedená směsice „cafe del mar“ rytmů, čistých zvuků a nádherné zasněné atmosféry. Album je již nějakou dobu vydané a setkalo se s velice kladnými ohlasy. Nezbývá než vřele doporučit.


NKDRCEX005 – JKL – First Meeting
Honza Koliáš má za sebou již poměrně hodně úspěchů v oblasti hudebním. Dokonce v tomto roce pracoval na soundtracku k filmu „Čepel Smrti“
Pro náš label si ale připravil elektronicky zaměřené album, které se nese v duchu jeho oblíbených melodií a s breakovým základem.


http://www.dancerecords.com/labels/Naked+Records
http://www.junodownload.com/labels/Naked+Czech+Republic/
http://www.trackitdown.net/recordlabel/105810.html

O Naked Records více zde..
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 29. 11. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Nové tracky od Naked Records, které by vás mohly zajímat... Vychytané.cz. [Online] 29. 11. 2008. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=1480. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nove-tracky-od-Naked-Records,-ktere-by-vas-mohly-zajimat..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.128s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 09:59