Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Páteční Kamikaze Styleclubing na Rádiu Zlín

A je tu pátek a s ním další díl Marcusovy rádiové show plné taneční hudby. Co se dneska večer na vlnách Rádia Zlín dozvíte..?
Přidat na Facebook
Předně vám Marcus popíše, jak bylo a jak se hrálo na sobotní Free Fly. Podle našich skrytých nejmenovaných zdrojů to vypadalo asi nějak takhle:

"Ihned po 21. hodině se začali houfně scházet návštěvníci natěšení na pořádnou nálož House Music. Po chvilce rozkoukání a vstřebání 1. drinku gratis si všichni vychutnávali zlínského Kossiho, jehož taneční vocalová muzika a osobitý styl rozhodně nenechal nikoho v klidu...

Po 24:00 přenechal místo za mixem DJovi Enrico (Studio54 Praha), který pokračoval ve skvěle rozjeté párty. Následně byl vystřídán DJem Raju (Studio54 Praha), dalším z pražských DJ´s specializovaný jak jinak než na house. Poté vystoupil DJ Marcus Cooper, organizátor celé párty. Jeho vystoupení mělo opět jiskru a glanc..

No, a jak se stylově říká: Závěr patří mistrům! Toto rčení bylo pravdou i na Free Fly Party. Jako závěrečné hudební defilé bylo nabídnuto rozparáděné trio DJ´s: Kossi, Marcus Cooper a Smoke, kteří opravdu řádili až do konce akce a skvěle roztancovali a rozpařili dav."

Tak to bychom měli slovo úvodem a teď něco k hudbě. Těšit se můžete na dva opravdu vydařené sety. V první hodince to bude elecro set Kanaďana s deejayským jménem Tiga a v druhé hodince navštívíme Švýcarsko! Trance ladies numero uno – Laydee Jane :o)

Takže nezapomeňte poslouchat "KAMIKAZE STYLE CLUBBING“ tvoji oblíbenou klubovou muziku, kterou ti přináší Rádio Zlín a DJ Marcus Cooper každý pátek od 21h!

A jako obvykle můžeš získat dárky…lístky na mega akce,trika, cd, dvd, časopisy….
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 12. 10. 2006 08:01
Gaja, Michal. 2006. Páteční Kamikaze Styleclubing na Rádiu Zlín. Vychytané.cz. [Online] 12. 10. 2006. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=148. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Patecni-Kamikaze-Styleclubing-na-Radiu-Zlin
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 03:20